2x15 — Early 21st Century Romanticism

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 10. února 2011
  • Počet diváků v USA: 3,81 mil.
  • Režie: Steven Sprung
  • Scénář: Karey Dornetto
  • Články k dílu:

Děj epizody

Abed a Troy. Abed i Troy se zamilují do knihovnice, ale protože nechtějí, aby to zničilo jejich přátelství, domluví se s ní, že si jednoho z nich vybere na valentýnském plesu. Knihovnice si tam posléze vybere Troye. Když se jí Troy zeptá, co se jí nelíbilo na Abedovi, a ona odpoví, že je divný, opustí ji a jde za Abedem.

Britta. Britta se začala kamarádit s novou kamarádkou Paige. Myslí si o ní, že je to lesbička, a připadá jí to dobré pro její image se s jednou kamarádit. Stejně to však vidí její kamarádka Paige o Brittě. Až to nakonec dojde k tomu, že se na valentýnském plesu políbí. Obě se o sobě dozvědí, že nejsou lesbičky, navíc Paige Brittu urazí, tím končí jejich přátelství.

Jeff. Jeff se pohádá se skupinou kvůli Piercovi, protože mu nechce zabránit jíst svoje prášky. Poté ho zastihne prof. Duncan, který se sám pozve na sledování fotbalu k Jeffovi do bytu. To slyší Chang a také se tam vetře. Nakonec tam však Chang přitáhne další lidi a udělá z toho párty. Chang to však dělá jen kvůli tomu, že ho manželka vyhodila z bytu kvůli jemu a Shirley, a on nemá kde přespat. Jeff ho nejprve vyhodí, nakonec ho tam ale nechá přespat.

Pierce. Pierce pořád bere svoje prášky, co měl kvůli zlomeným nohám. Začne mít dokonce i halucinace a skončí to tak, že zůstane ležet předávkovaný na lavičce v parku.

Závěrečná scénka. Abed hádá, co za přání jsou na bonbóncích k Valentýnu.

Oficiální text. Troy a Abed se stanou romantickými rivaly, když se oba snaží zaujmout školní knihovnici. Mezitím se Britta skamarádí s přítelkyní, o které si myslí, že je lesbička, a profesor Duncan se pozve k Jeffovi domů.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.