1x18 — Basic Genealogy

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 11. března 2010
  • Počet diváků v USA: 4,70 mil.
  • Režie: Ken Whittingham
  • Scénář: Karey Dornetto
  • Články k dílu:

Děj epizody

Jeff a Pierce. Je rodinný den a nejprve se dozvíme, že Slaterová se rozchází s Jeffem. Přijede také Piercova ex-nevlastní dcera Amber, ale Pierce ji nedokáže zabavit, a tak se o to snaží přes Jeffa, protože se navzájem balí. Amber chce ale Pierce jen využít pro peníze, což se Jeffovi nelíbí a Pierce se zastane. Nicméně se s ní i vyspí. Nakonec si Jeff s Piercem o tom promluví, ale Pierce řekne, že to ví, a pronese jedno ze svých ne moc častých mouder. Jeff se pak vyplače Piercovi na rameno z rozchodu se Slaterovou.

Shirley a Abed. Shirley má na rodinném dni své syny, Abed svého otce a sestřenici z pásma Gazy, která má na sobě burku. Shirley se nelíbí, že Abedův otec drží sestřenici moc zkrátka a nenechá ji se bavit. Abedův otec zase vyčítá Shirley, že je špatná matka, že její synové jsou nevychovaní. Shirleyni synové se převlečou do burky, aby se Abedova sestřenice mohla jít bavit. Abed pak Shirley řekne, že je dobrá matka.

Troy a Britta. Troy není nadšen, že přijede i jeho babička. Britta namítá, že musí mít respekt, ze staré školy, a že mu s ní klidně pomůže. Její babička je ale poměrně dost zlá a Brittu sešvihá proutkem. Britta nakonec prohlásí, že Troyova babička je monstrum, a souhlasí tak s Troyem.

Závěrečná scénka. Troy a Abed vlezou do automatu s tyčinkami.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat