2x12 — Asian Population Studies

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 20. ledna 2011
  • Počet diváků v USA: 4,73 mil.
  • Režie: Anthony Russo
  • Scénář: Emily Cutler
  • Články k dílu: První letošní díl je tu!

Děj epizody

Celá skupina. Skupina se sejde po vánočních prázdninách a začne se rozhodovat, kdo přibude do jejich studijní skupiny. Mezi hlavní dva kandidáty patří „doktor hrnčíř“ Rich (Greg Cromer), kterého prosazuje Annie, a señor Chang, kterého prosazuje Jeff, protože žárlí na Riche. Mezitím Shirley oznámí, že se znovu dala dohromady se svým ex-manželem Andrem (Malcolm-Jamal Warner), a protože jí to skupina vymlouvá, oznámí také, že je těhotná. Troy si však uvědomí, že spala s Changem, a řekne to Piercovi pod podmínkou, že to nikomu neřekne a že to netweetne. Poté dojde ke hlasování, zda přijmou Changa, nebo Riche. Hlasy jsou 3:3 a záleží už jen na Shirley. Pierce se ji snaží přemluvit, aby zvolila Riche, a ona proto zvolí Changa, Jeff s Changem se radují, ovšem Pierce se urazí a na všechny zařve, že se vyspala s Changem. Shirley i Andre jsou zdrceni, Rich také odejde. Annie se pak pohádá s Jeffem a pozve Riche na rande, Andre se vrátí zpět k Shirley a Jeffovi vnukne myšlenku, že by se měl snažit neztratit to, co by mu pak chybělo. Hned nato mu Abed řekne, že Rich Annie odmítl, protože je moc mladá. Jeff tak v dešti utíká až k Richovi a prosí ho, aby ho naučil být tak skvělý, jako je on.

Závěrečná scénka. Již potřetí je tu Troy a Abed po ránu, tentokrát je hostem právě Rich. Jeff stále nechápe, jak to může někdo dělat.

Oficiální text. Anniin idol (Greg Cromer) se přihlásí na Greendale a skupina o něm uvažuje jako přírůstku — stejně jako señora Changa — do jejich žebříčku. Mezitím má Shirley pro skupinu velkou novinu, a to že je její ex-manžel (Malcolm-Jamal Warner) zpět v jejím životě.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.