2x17 — Intro To Political Science

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 24. února 2011
  • Počet diváků v USA: 3,79 mil.
  • Režie: Jay Chandrasekhar
  • Scénář: Adam Countee
  • Články k dílu: Vysvětlivky k dílu 2x17

Děj epizody

Jeff a Annie. Na Greendale se pořádají studentské volby a mezi horké kandidáty patří Annie. Ta zaúkoluje Jeffa rozvěsit letáčky, ovšem ten to neudělá a Annie se na něj naštve a urazí ho. Jeff se tak přidá mezi kandidáty a ukrojí pro sebe polovinu voličů. Annie je však odhodlaná vyhrát a najde a pustí Jeffův klip všem přítomným divákům, který poslal do MTV, je to velice trapné a Jeff s brekem odejde z místnosti. Nakonec se oba usmíří a odstoupí z voleb. Ze zbývajících kandidátů — Magnitude a Leonard — nakonec vyhraje seriál South Park.

Pierce. Piercova spolužačka Vicki nechtěla půjčit Piercovi tužku a když kandiduje do voleb, Pierce se postaví proti ní s cílem zničit ji. Nakonec ji slovně doopravdy dokáže od kandidatury odvést. Nakonec se dočká i své tužky, když mu ji Vicki zapíchne do obličeje.

Závěrečná scénka. Abed má „rande“ s agentkou Vohlersovou.

Oficiální text. Greendale pořádá studentské volby jako přípravu na příjezd viceprezidenta USA. Volby proti sobě postaví Annie, Jeffa, Leonarda a Hvězdičáka. Mezitím se Abed spřátelí s tajnou agentkou Robin Vohlersovou (Eliza Coupe), která prověřuje školu.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat