2x03 — The Psychology of Letting Go

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 7. října 2010
  • Počet diváků v USA: 4,20 mil.
  • Režie: Anthony Russo
  • Scénář: Hilary Winston
  • Články k dílu: Abedův příběh

Děj epizody

Jeff a Pierce. Piercovi zemře matka a skupina se ho snaží utěšit, avšak on si to nepřiznává a věří (vzhledem ke svému členství v sektě), že se jeho matka převtělila do energonového válce. Jeff zase zjistí, že ačkoli se o svoje tělo velice stará, má vysoký cholesterol, což si vyloží tak, že celý život jednal vzhledem ke špatným pravidlům. Ze zoufalství tak bojuje proti Piercově náboženství a snaží se ho přimět, aby věděl, že jeho matka doopravdy zemřela. Nakonec se se svým cholesterolem ale vyrovná a Pierce si dál myslí, že jeho matka je stále naživu.

Britta a Annie. Britta s Annie se snaží vydělat nějaké peníze na pomoc s ropnou havárií v Karibiku. Z celkově získaných peněz ale drtivou většinou získá Annie, protože svým způsobem nabaluje kluky, kteří jí pak dávají peníze. To se Brittě nelíbí a dá to hlasitě najevo. V jednu chvíli vidíme Brittu hrát Annie a Annie jako Brittu. Po vzájemné pětiminutové rvačce v rozlité ropě vydělají daleko víc peněz, než předtím za několik dnů. Uvědomí si, že muži jsou víc nechutnější než ony obě dvě dohromady a usmíří se.

Abed. Po prvním zhlédnutí si asi řeknete, že Abed v celé epizodě nebyl a že je to škoda. Podívejte se ovšem podruhé a koukejte na okolí, ne na hlavní postavy. Nejdříve vidíme Abeda, jak mluví s těhotnou ženou, šahá si na břicho atd., v jednom z dalších záběrů má zase spory s její přítelem, poté se schyluje k jejich rvačce, poté je Abed u toho, jak žena začíná rodit, v dalším to dítě rodí a na konci, když se ho Shirley zeptá, co celý den dělal, on odpoví, že nic moc, a přitom je na pozadí nový pár s dítětem v náručí.

Závěrečná scénka. Profesorka Bauerová vysvětluje koňžským domorodcům děj filmu Počátek (Inception).

Oficiální text. Skupina utěšuje Pierce, protože mu zemřela matka. Mezitím si profesorka Bauerová bere dovolenou, což nasleduje incident s Jeffem. Prof. Duncan bojuje o zaujmutí jejího místa v hodinách antropologie.

Hudba

  • neznámá — Jeff, Troy a Pierce poslouchají v autě rap na CD od Piercovy matky.

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat