2x07 — Aerodynamics of Gender

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

Děj epizody

Abed, Britta, Annie a Shirley. Ženské osazenstvo skupiny se rozhodne jít na předmět o ženských studiích a jsou rádi, že mají klid od pánského osazenstva. Abed se k nim ovšem přidá, což ženy zrovna nekvitují. Na hodině se však setkají s namyšlenými pizdami (vede je Hilary Duff), které na ně útočí. Abed ale dokáže být díky svému pozorovacímu talentu mnohem krutější, a proto ho ženy využíjí jako zbraň proti nim. Abed se pasuje do role Robocopa, který uráží namyšlené. Postupem času se však z Britty, Annie a Shirley stanou právě ty namyšlené pizdy, které předtím odsuzovaly. Abed „naprogramovaný“ na kritizování namyšlených se pustí i do nich a ony ho ze sebe nemilosrdně vyloučí. Abed si to uvědomuje, a tak se domluví s Hilary Duff, jak má na něj zaútočit, aby se vrátila původní rovnováha.

Jeff, Troy a Pierce. Jeff a Troy spolu provozují různé aktivity a Pierce je vždy o krok zpět, až jednou narazí na ukrytou trampolínu, o kterou se stará Joshua (Matt Walsh). Ten je nechá používat trampolínu za předpokladu, že o ní nikomu neřeknou a že na ní nebudou skákat spolu. Trampolína jim navozuje naprosto uvolněnou atmosféru, což přijde Piercovi divné, a tak pátrá po tom, co to způsobuje. Na trampolínu také přijde a donutí Troye, aby si s ním zaskákal. Stane se však neštěstí a Pierce spadne. Trampolínu rozřežou a Joshuu vyhodí. Z Joshuy se nakonec vyklube nacista a rasista.

Závěrečná scénka. Opět tu máme show Troy a Abed po ránu, tentokrát s Hvězdičákem a „jeho“ želvou jako hostem.

Oficiální text. Abed se stane „zlou holkou“, aby potešil Brittu, Shirley a Annie, jež vytočí setkání s krutou spolužačkou (Hilary Duff). Mezitím Jeff a Troy najdou ukrytou trampolínu, která dvojici poskytuje duchovní osvícení. Jejich změnu osobnosti nelze přehlédnout a Pierce je předurčen k tomu, aby se tomu podíval na zoubek.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat