2x09 — Conspiracy Theories and Interior Design

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 18. listopadu 2010
  • Počet diváků v USA: 4,41 mil.
  • Režie: Adam Davidson
  • Scénář: Chris McKenna
  • Články k dílu:

Děj epizody

Jeff a Annie. Děkan Pelton zjistí, že se Jeff přihlásil na neexistující předmět Konspirační teorie v historii USA profesora Professorsona (Kevin Corrigan) a konfrontuje ho s tím, Jeff tvrdí, že profesor i předmět existují. Profesor se i objeví a Jeffa se zastane, ovšem Jeff si doopravdy předmět i profesora vymyslel. S Annie tedy po něm začnou pátrat. Jeff, Annie, profesor, děkan i policista ve škole jsou ale navzájem různě domluveni, načež z toho vznikne veliký mišmaš, až se z toho děkan pomalu zblázní. Jeff kredity nakonec ale přece jenom nezíská.

Abed a Troy. Abed a Troy si spolu postaví pevnost z dek, přijde jim ale malá a dětská, tak ji začnou rozšiřovat, brzo se přidají i ostatní studenti a nakonec vznikají v novém městě čtvrti, přehlídky atd., když se však dostanou do novin a ohlásí je jako hlavní proud, musí vše zbourat pomocí důmyslného systému.

Závěrečná scénka. Troy a Abed spolu vytváří příběh střídáním se po slovech.

Oficiální text. Děkan Pelton načapá Jeffa, že se přihlásil na neexistující předmět. Potom se však objeví záhadný profesor (Kevin Corrigan) a potvrdí Jeffův předmět. Jeff a Annie pátrají po informacích o profesorovi. Mezitím Abed a Troy staví dekovou pevnost obrovských rozměrů.

Hudba

  • v tomto díle nebyla použita žádná komerční hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat