1x11 — The Politics of Human Sexuality

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 3. prosince 2009
  • Počet diváků v USA: 5,42 mil.
  • Režie: Anthony Russo
  • Scénář: Hilary Winston
  • Články k dílu:

Děj epizody

Jeff a Pierce. Pierce má novou přítelkyni, která dělat eskort, a když Jeff odmítne rande ve čtyřech, směje se mu, že nikoho nedokáže sbalit. Jeffa to vyprovokuje, ale moc mu to nejde, přítelkyni si ovšem najde, ale není moc chytrá. Jeff má poté možnost poznat Piercovu přítelkyni, zjistí však, že je velice chytrá. Říká mu, že už pomalu stárne a že starší muži si radši povídají. Když přijde na věc mezi Jeffem a jeho stupidní přítelkyní, Jeff to nedokáže a odejde. Podobné moudro se pak dozví i od Pierce, s kterým se mezitím jeho přítelkyně rozešla.

Abed a Troy. Troy hází do koše papír a netrefí se, Abed po něm ano. Troy si to vezme osobně, že sportovec je tu on a ne Abed, vyzve proto Abeda nejprve na zápas v basketbalu a následně na páku. Vždy ho ale Abed porazí. Pak spolu závodí a Abed ho nechá vyhrát, Troy se raduje. Přiběhne ale děkan, že v rámci bezpečí je potřeba rychle doběhnout do kanceláře a vyhlásit něco v rozhlasu, a proto jde za Troyem, nejlepším atletem na škole. Troy mu ale řekne, že nejlepším je Abed a že ví, že ho nechal vyhrát.

Annie, Britta a Shirley. Děkan Craig informuje Annie, že když tak pěkně zařídila festival o sexuálně přenosných nemocích, ukáže všem na pódiu, jak správně nasazovat kondom, ovšem na anatomicky přesný model. Z toho Annie dostane strach, protože si penis nikdy pořádně neprohlédla. Vymyslí tedy, že za pomocí Britty a Shirley se vloupou k děkanovi do kanceláře a Annie si model prohlédne. Načape je ovšem ochranka a jsou vyslýchány děkanem a psychologickou poradkyní školy. Annie ale nevydrží, když po ní žádají, aby byla uvolněná, spustí naštvaný projev a odejde.

Závěrečná scénka. Abed se stará o Troye jako o dítě.

Hudba

  • neznámá — Jeffovo a Piercovo dvojité rande.
  • neznámá — Děkan Craig je informován o tom, že je v jeho kanceláři psí zápas.
  • neznámá — Děkan Craig zjišťuje problém s kondomem.
  • Whistle For The Choir — The Fratellis — Jeff a Pierce spolu mluví o jejich noci, konec epizody.

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat