2x24 — For a Few Paintballs More

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

Děj epizody

Celá skupina. Hned na začátku se dozvíme, že zmrzlinářská společnost je falešná a že za ní stojí City College v čele s děkanem Spreckem. Spolu se svou armádou nápadně připomínající stormtroopery ze Star Wars chce „vyhladit“ všechny na Greendale. Všichni přeživší se proti nim ale spojí, přestože nemají prakticky žádnou šanci. Pierce se nechá chytit a dává děkanu Spreckovi špatné informace o skupině. Přeživší se dohodnou, že v případě výhry věnují peníze na opravu Greendale, která je zdevastovaná. Ke konci to vypadá, že vyhrála Shirley s Brittou, ale objeví se dva stormtroopeři, kteří je zastřelí. Nakonec se objeví třetí stormtrooper, který postřílí ty dva. Ukáže se, že je to pouze převlečený Pierce. I ten nakonec nechá peníze škole.

Závěrečná scénka. Tentokrát nic vtipného, skupina bez Pierce se sejde ve studijní místnosti a dohodne se, že ho přijme zpět. Pierce ale odmítne a odejde.

Oficiální text. Jak greendalská paintballová fraška z konce roku pokračuje, hra nabere dramatickou otočku s novými vetřelci na scéně. Studijní skupina válčí na různých frontách, a přestože se hádají o strategii, všichni souhlasí s tím, že je třeba porazit nepřítele.

Hudba

  • v tomto díle nebyla použita žádná komerční hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat