1x04 — Social Psychology

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 8. října 2009
  • Počet diváků v USA: 4,87 mil.
  • Režie: Anthony Russo
  • Scénář: Liz Cackowski
  • Články k dílu:

Děj epizody

Jeff, Britta a Shirley. Jeff neumí udržet rozhovor se Shirley, a proto se vyhýbá společným cestám, jednou se tomu ale nevyhne, a po trapné pauze najdou společné téma — drbání ostatních. Nato se Britta dá dohromady s Vaughnem a Vaughn se tak stane hlavním terčem Jeffa a Shirley. Britta Jeffovi ukáže báseň, co jí Vaughn napsal, a ten si ji nenápadně vyfotí a s Shirley a později i se zbytkem studijní skupiny se tomu smějí. Vaughn svou báseň pak uvidí u Pierce a zjistí, že se všichni smějí jemu. Tím ztratí důvěru v Brittu, která si báseň nenechala, a rozejde se s ní.

Annie, Abed a Troy. Annie se chce zúčastnit psychologického výzkumu prof. Duncana, ale musí přivést dva subjekty, a tak s sebou vezme Abeda a Troye. Výzkum spočívá v tom, že skupina ví, že má jít na výzkum, ale ten je neustále o pět minut oddalován, dokud to postupně všichni nezvládnou, nějakým způsobem vybuchnou a odejdou. První to nevydrží señor Chang, který se také výzkumu účastní, a postupně všichni odpadají, až vydrží jen Troy s Abedem. Troy nakonec také po několika hodinách podlehne, ale s Abedem to nijak nehne. Po 26 hodinách vybuchne prof. Duncan a seřve Annie, že přivedla špatný subjekt a že za to může ona. Ona pak seřve Abeda, ale ten jí řekne, že to vydržel kvůli Annie, která ho jako kamarádka požádala, aby na ten výzkum šel. To Annie dojme a omluví se mu.

Závěrečná scénka. Abed a Troy sedí ve studovně a vtipně „dabují“ lidi, co vidí přes sklo. Jeff je spraží poznámkou, že je to slyšet i tam.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat