1x09 — Debate 109

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 12. listopadu 2009
  • Počet diváků v USA: 5,09 mil.
  • Režie: Joe Russo
  • Scénář: Tim Hobert
  • Články k dílu:

Děj epizody

Annie a Jeff. Annie je členkou greendalského diskusního týmu, ale její kolega těsně před soutěží vypadnul. Děkan Craig, prof. Whitman a Annie proto osloví Jeffa, aby ho zastoupil. Jeff nejprve nechce, ale po příslibu parkovacího místa to udělá. Věří si a nepřipraví se, dav si také podmaní, ale porotci mu dají 0 bodů, protože to není představení. S Annie se nakonec připraví a vyhrají to díky svému polibku.

Britta a Pierce. Britta přestává s kouřením, a tak se jí Pierce nabídne, že jí pomůže hypnoterapií. Ona z lítosti předstírá, že je zhypnotizovaná, ale po čase si Pierce všimne, že to Britta jen předstírá a začne jí vykládat úchylné věci. Britta to nesnese a seřve ho, on se na ní obrátí s tím, že nepotřebuje lítost. Nakonec však Britta kouřit přestane, protože si u cigarety vzpomene na věci, které jí vykládal Pierce.

Abed, Shirley a Troy. Abed tvoří svá videa, které kopírují dění ve skupině, akorát že Abedova videa jsou nahraná dříve, než se to odehraje ve skutečnosti. To děsí Troye a především Shirley. Abed všechny přesvědčuje, že je jen tvůrce zábavy a ne čaroděj, což si ostatní myslí.

Závěrečná scénka. Herci, co v Abedových filmech hrají Abeda a Troye, natáčí rap La Biblioteca.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat