2x13 — Celebrity Pharmacology

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 27. ledna 2011
  • Počet diváků v USA: 4,59 mil.
  • Režie: Fred Goss
  • Scénář: Hilary Winston
  • Články k dílu:

Děj epizody

Annie a Pierce. Annie režíruje divadelní představení s protidrogovou tématikou, zbytek studijní skupiny pak dělá herce. Všichni to berou jako z povinnosti, jen Pierce chce větší roli. Annie mu ji ale nechce dát, tudíž ji sleduje a když zjistí, že nemá peníze, nabídne ji finanční dar. Daru pak zneužívá jako záminku, aby si skrz Annie mohl dělat, co chtěl, a zvětšil tak dvou postavu. Hra se úplně zvrhne a vyzní tak, že drogy jsou dobré. O přestávce tak Annie odmítne Piercův dar a vyhodí ho, ostatní pak vyhodí Annie za to, že to dělají kvůli ní a ona svoje poselství prodala. Pak se snaží najít nějaký způsob, jak to navrátit, v tom přijde na scénu señor Chang, který to pak ve své one-man show předvede tak, že vše vrátí do původních, nebo možná ještě lepších kolejí.

Jeff a Britta. Britta si stěžuje, že jí píše pořád nějaký muž a že jí to rozčiluje, Jeff ovšem říká, že to patří k milostnému vztahu. Britta si pak zapomene telefon ve studovně a přijde na něj SMSka. Jeff si ji přečte a odpoví v domnění, že dotyčná osoba je onen nápadník. Později se však ukáže, že dotyčným byl Brittin nezletilý synovec. Stane se velké nedorozumění a Jeff to musí zahrát do autu. Výměnou za mlčení před Brittou dá jejímu synovci její podprsenku.

Závěrečná scénka. Annie si musí vyslechnout ve dvě v noci noční hlášení jejich sousedů odspodu, firmy Vibráto-polis.

Oficiální text. Annie režíruje divadelní představení s protidrogovým poselstvím pro místní záklandí školu, ale během produkce narazí na zádrhel, když se Pierce nechá unést svou kreativitou. Jak konflikt sílí, señor Chang neočekávaně vstoupí a obnoví pořádek.

Hudba

  • v tomto díle nebyla použita žádná komerční hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.