1x08 — Home Economics

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 5. listopadu 2009
  • Počet diváků v USA: 5,45 mil.
  • Režie: Anthony Russo
  • Scénář: Lauren Pomerantz
  • Články k dílu:

Děj epizody

Troy a Annie. Troy řekne Annie, že by chtěl jít s někým na rande a ona se domnívá, že myslí ji. Ukaže se však, že myslí někoho jiného a že Annie žádá jenom o pomoc při zorganizování. Annie chce rande ale překazit, tak předstírá, že jí prasklo slepé střevo. Nakonec se jí to ale nepodaří a rande proběhne.

Britta a Pierce. Mezi Vaughnem a Brittou je to pořád špatné a napjaté, Pierce se nabídne, že si s ním promluví. Přestože mu to Britta zakáže, učiní tak, ale ve skutečnosti si jen vyjedná, že bude v jeho kapele. Uvedou spolu písničku „Zbavuju se Britty“, načež ale Vaughn Pierce z kapely vyhodí a on se pak Britty zastane. Na konci Vaughn uvede písničku „Nepotřebuju tě, Pierci“.

Jeff, Abed a Britta. Jeff má finanční problémy a vyhodí ho z bytu. Proto žije v autě, což ho nakonec dovede k tomu, že se nastěhuje k Abedovi na kolej. Už to není klasický uhlazený Jeff, ale stane se z něj povaleč. Abed ví, že by to Jeffa zničilo, a tak přiměje Brittu, aby mu pomohla, což si Jeff vybaví tak, že o něj Britta pořád stojí a dá se zpátky dokupy.

Závěrečná scénka. Pierce představuje svou písničku namířenou proti Vaughnovi.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.