1x25 — Pascal’s Triangle Revisited

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 20. května 2010
  • Počet diváků v USA: 4,41 mil.
  • Režie: Joe Russo
  • Scénář: Hilary Winston
  • Články k dílu:

Děj epizody

Annie. Vaughn se stěhuje do Delaware, kam jede kvůli hakysáku. Annie se rozhodne, že pojede s ním, ale řekne to jen Jeffovi, ostatním řekne, že tam jede jen na prázdniny. Nakonec se ale rozejde s Vaughnem, vrátí se a spojí se s Jeffovou zápletkou.

Jeff a Britta. Britta je nominována na královnu plesu transféru. Zjistíme, že o Jeffa stojí a chtěla by s ním být. Stejně tak ale prof. Slaterová, která si rozchod rozmyslela. Na plesu propukne mezi oběma slečnami soutěžení o Jeffa a skončí to tak, že Britta řekne do mikrofonu, že Jeffa miluje. To samé pak provede i Slaterová. Jeff znervózní a odejde. Již na konci celého dílu venku potká Annie a políbí se. Vypadá to, že si Jeff vybral ji.

Troy, Abed a Pierce. Troy nemá kde bydlet, musí se odstěhovat od svého otce. Neustále Abedovi naznačuje, aby mu nabídl postel na koleji, kterou má u sebe Abed volnou. Abed ale vždycky změní téma. Troye to zklame a udělá mu menší scénu. Pierce mu nabídne, že může žít s ním v jeho vile. Nakonec si spolu Abed a Troy promluvía Troy pochopí, že nejlepší kamarádi spolu nemůžou bydlet, protože by se nesneli a rozhádali by se. Kývne tedy na nabídku Pierce.

Závěrečná scénka. Videoročenka Abeda.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.