2x20 — Competitive Wine Tasting

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

Děj epizody

Jeff a Pierce. Jeff chce sbalit dobře vypadající Asiatku (Michelle Krusiec), ale ona ho odpálkuje. Druhý den s ní přijde Pierce, že se budou brát. Jeff si nemůže přiznat svoje selhání a hledá, kde je ten podfuk. Asiatka ale už americké občanství má a její rodina je bohatá… Tak proč si bere Pierce? Jeff zjistí, že je z rodiny konkurence Hawthornových útěrek a přeruší zásnubní oslavu. Pierce se na něj ale naštve, protože to věděl. Jeff přizná svou chybu a dá ji s Asiatkou opět dohromady.

Britta a Troy. Tito dva si zapíší kurz kvůli svému tancování. Jde o kurz herectví, kde účastníci mluví o svých bolestech. Troy ale žádnou bolest nemá, a tak si vymyslí, že byl v mládí zneužíván. Britta, která je ohromena oslabenými muži, Troye políbí. Abed však Troye varuje, že z toho nekouká nic dobrého. Troy se nakonec vysloví, ale vytvoří kolem sebe trochu jinou „auru“ a Britta je mu pořád nakloněná.

Abed. Abed si zapíše kurz analýzy jeho oblíbeného seriálu z osmdesátých let Who’s the Boss? (v překladu Kdo je šéf?), který vyučuje Stephen Tobolowsky. Hned na první hodině Abed prohlásí, kdo byl oním šéfem. Učitel ho zesměšní a prohlásí, že to není tak jednoduché, ale nechá Abeda přednášet následující hodinu, aby se ukázal. Po Abedově hodině přizná, že měl celou dobu pravdu.

Závěrečná scénka. Troy a černošské podání Šumaře na střeše.

Oficiální text. Studijní skupina si vybírá jarní volitelné předměty, Jeff je podezřívavý, když si záhadná žena (Michelle Krusiec) omotá Pierce kolem prstu.

Hudba

  • v tomto díle nebyla použita žádná komerční hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat