1x22 — The Art of Discourse

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 29. dubna 2010
  • Počet diváků v USA: 4,36 mil.
  • Režie: Adam Davidson
  • Scénář: Chris McKenna
  • Články k dílu:

Děj epizody

Jeff a Britta. Z Jeffa a Britty si dělají srandu středoškoláci, že jsou třicátníci a studují na komunitní škole. Vzhledem k tomu, že oba mají obrovská ega, nedokážou se přes to přenést a snaží se je nějak dostat. Středoškoláci ovšem mají naprosto jednoduchý způsob zábavy, takže to není jednoduché, vystačí si s pouhým napodobováním Jeffa a Britty. K tomu se nakonec sníží právě i Jeff s Brittou, přičemž přítrž tomu učiní až Shirley s Piercem, kteří středoškolákům stáhnou kalhoty.

Abed a Troy. Abed si sestaví seznam věcí, které viděl ve filmech z prvního ročníku a které by měl udělat. Je to taková parodie na My Name Is Earl (Jmenuju se Earl) a na Než si pro nás přijde (The Bucket List). Není to ani moc dějová linie, spíš je sem tam občas nějaká vtipná scénka.

Shirley a Pierce. Při jedné z Abedových a Troyových scének si navzájem stáhnou kalhoty. Pierce pak stáhne kalhoty Shirley, ale ta nemá spodní prádlo a je v šoku. Chce, aby skupina vyloučila Pierce, nebo odejde. Pierce je tedy vyloučen, ale skupina potřebuje nějakého „Pierce“, aby měli koho kritizovat. Snaží se ho proto přesvědčit, aby se omluvil, ale zkazí to a Shirley zjistí, že skupina chce Pierce zpátky. Proto ze skupiny odejde. Nakonec se spolu Pierce a Shirley usmíří sami, stáhnou kalhoty středoškolákům (viz výše) a stanou se opět součásti skupiny.

Zajímavosti: Annie zůstala židovkou i přes požití letícího vepřového. Shirley a Pierce si už nikdy nikoho nevezmou. Britta si v roce 2014 konečně pořídil iPod místo discmanu. Jeff se vyspal s matkou jednoho ze středoškoláků… Dvakrát. A Abed a Troy se vrátí ve „Vtípcích z vejšky 2: Akademie kradení kalhot“.

Závěrečná scénka. Troy a Abed si hrají na herce z pornofilmů.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat