2x18 — Custody Law and Eastern European Diplomacy

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

  • Premiéra: 17. března 2011
  • Počet diváků v USA: 4,15 mil.
  • Režie: Anthony Russo
  • Scénář: Andy Bobrow
  • Články k dílu:

Děj epizody

Jeff, Shirley a Chang. Shirley se snaží zbavit se Changa jako případného otce svého dítěte a přiměje Jeffa, aby donutil Changa podepsat papíry, podle kterých se vzdává nároku na dítě. Jeff toho využije, aby se Changa zbavil z bytu. Chang se najednou promění v úplně jiného člověka. Dokonce vyzvedne Shirleyiny děti ze školy a učí je španělsky. Posléze se ukáže, že to nejsou Shirleyiny děti, ale Jeff je mezitím veze zpět k Shirley po hádce s Changem a ten ho napráská policii. Vše se pak vysvětlí a zatknou Changa.

Britta, Abed a Troy. Abed a Troy mají nového balkánského kamaráda Lukku (Enver Gjokaj), který se líbí Brittě. Abed a Troy jí zakážou s ním randit, protože jim pak o něm prozradí něco, co nechtějí vědět, a budou se s ním muset přestat kamarádit. Britta to ale poruší a má s ním rande. Vyjde ovšem najevo, že byl voják, co plenil vesnice a zabíjel lidi. Britta to však nemůže říct klukům, tak se jim to snaží aspoň naznačit. Nakonec jí kluci prokouknou a Britta řekne, co ví. Abed i Troy jí odpustí, protože se nechtějí bavit s vrahem lidí, kterému se po tom stýská.

Závěrečná scénka. Záběr na skupinu, jak každý ovládá své elektronické zařízení…

Oficiální text. Annie připravuje slavnost oslavující narození Shirleyina dítěte, Shirley se dále beznadějně snaží udržet si odstup od señora Changa. Mezitím nový muž v Brittině životě (Enver Gjokaj) nabízí pohled do své temné minulosti.

Hudba

  • v tomto díle nebyla použita žádná komerční hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.