2x01 — Anthropology 101

Epizoda zatím neodvysílána.

Základní informace

Děj epizody

Celá skupina. Na začátku druhé sezóny se vše týká antropologie a konce první řady. Profesorka Bauerová (Betty White) vyučující antropologii je velice výstřední a výuka je velice zvláštní. Britta se stane populární, protože je veřejností brána jako hrdinkou, že vyslovila svou lásku veřejně. Ta si to užívá, ovšem Jeff to má složitější. Troy čtyři měsíce žije s Piercem a jeho hlášky píše na Twitter. Abed se snaží, aby jejich první týden vypadal víc seriálově. U Shirley jako vždy žádný děj není a señor Chang již není nadále señorem, nýbrž studentem a zjišťujeme, že se chce stát členem studijní skupiny. Mezi skupinou vypluje na povrch sex Jeffa a Britty a líbání Jeffa a Annie, celá skupina se rozhádá, ale po Jeffově projevu se opět dají dohromady. Chang pak požádá o vstup a skupina si vezme čas na rozmyšlenou.

Závěrečná scénka. Abed a Troy zpívá spolu s prof. Bauerovou La Biblioteca rap, akorát namísto španělštiny používají biologická slova. Stejně jako La Biblioteca byl úvod do španělštiny, zde je to úvod do antropologie. Rap poté přechází do písničky Africa původně od skupiny Toto.

Oficiální text. V premiéře druhé řady se znovu schází studijní skupina, aby studovala antropologii, která je vyučována praštěnou profesorkou (Betty White). Mezitím Jeff řeší zapeklitou situaci s Brittou a Annie a señor Chang je přihlášen na Greendale v naději, že se připojí ke studijní skupině.

Hudba

Kompletní soupis najdete v sekci Hudba.

Titulky

Ostatní titulky v sekci Titulky.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat