Zajímavosti a novinky

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Dnešní článek bude o tom, co nového osazenstvo Community i seriál samotný v poslední době zažilo a na co se můžeme těšit.

Původně měl toto být článek o tom, kdy je nejpravděpodobnější, že se Community vrátí na televizní obrazovky, se zmínkou o novinkách. Novinek se ale vyrojilo nakonec tolik, že jsme se rozhodli přinést vám novinky zvlášť. Nejprve si můžete přečíst článek o novinkách, čeká jich nás celkem šest, úvahový článek můžete očekávat později.

Yvette Nicole Brown = Octavia Spencer?

Nejprve jedno video ze show, kde byla hostem Yvette Nicole Brown. V této show byly i telefonické dotazy diváků, jedna divačka to však nezvládla a zeptala se jí na „její“ film The Help, který je právě v kinech. Yvette však v The Help nehrála, hrála tam Octavia Spencer, která Yvette podle mého názoru není moc ani podobná. Jak se s tím Yvette vypořádala, se můžete přesvědčit sami. Video je v angličtině bez titulků.

Danny Pudi má dvojčata

12. ledna letošního roku se Dannymu Pudimu a jeho ženě Bridget narodily dvojčata, a to James Timothy a Fiona Leigh. Danny Pudi k tomu řekl: „Ze čtvrtiny indická, ze čtvrtiny polská a z poloviny irská dvojčata nás velice zaměstnávají a my milujeme každou takovou minutu.“

Community a nominace na Oscary 2012

Community se jako seriál do Oscarů dostat ani nemůže. Neplatí to však o jeho hercích. Mezi nominovanými je letos i trojice scénáristů, mezi kterými je krom Alexandera PaynaNata Faxona i nám dobře známý Jim Rash, a to v kategorii nejlepší adaptovaný scénář za film The Descendants.

Majitel Hulu: Community je lepší než Dva a půl chlapa

Pokud nevíte, co je Hulu, tak je to americká internetová televize a videoarchív. V našich podmínkách by se to dalo přirovnat ke Streamu, ovšem v mnohonásobně větším měřítku a neorientovaný na uživatelská videa, ale na seriály velkých hráčů. Když máte na internetu odkaz na přehrání nějaké epizody amerického seriálu a po spuštění na vás vyběhne nápis, že video není dostupné pro naši zemi, je to pravděpodobně vložené video z Hulu.

Hulu se nyní chystá investovat 500 milionů dolarů (cca 9,5 mld. Kč) do svého obsahu, tedy do seriálů, a s jeho majitelem, Andym Forsellem, magazín Hollywood Reporter uskutečnil rozhovor, kde se mimojiné bavili o tom, jaký typ televizního seriálu je pro ně nejlepší. Tuto část rozhovoru si můžete přečíst níže. Mimo to Hulu nedávno nabídlo sledování Community na svých stránkách, což by mohlo napomoci jeho rozšíření.

Jak byste popsal ideální seriál pro Hulu?

Hledáme obsah, který je milován a ne jen oblíben. Obsah, který se doopravdy vyplatí a prosadí se v našem ekosystému, je seriál, který divák zhlédne a napíše o něm e-mail pěti svým přátelům nebo o něm napíše na Facebook.

Jako Community, ke kterému jste nedávno koupili internetová vysílací práva?

Přesně. V našem světě máme radši Community než Two and a Half Men (Dva a půl chlapa) a tím nechci Two and a Half Men kritizovat. Je skvělý pro inzerenty, kteří chtějí přes seriál oslovit široké spektrum obecenstva. Ale u nás jsme více nadšení Community, protože přestože má menší obecenstvo, jeho obecenstvo je na internetu. Nejenže řeknou svým přátelům, aby se na to koukali, oni dokonce stráví čas v autobusu tím, že budou někoho přesvědčovat, aby se na to koukli.

Epizoda 3x1X aneb Až se vrátíme

Již dříve jsme vám přinesli dvě informace o epizodách (tadytady), které budou v třetí řadě po návratu na televizní obrázovky. Tentokrát máme informace o ději další epizody, popř. to může být i děj epizody z Frenchem Stewartem (viz první odkaz na začátku odstavce).

Epizoda se bude jmenovat Basic Lupine Urology (Základy vlčí urologie) a bude to pocta americkému seriálu Law & Order (Právo a pořádek). Skupině někdo sabotuje projekt, na kterém pracovali (v Law & Order postava jménem Lennie Briscoe), a tak ho musí vypátrat. Jakmile najdou svého podezřelého, Annie (hrající Jacka McCoye) se rozhodne ho žalovat podle greendalského školního řádu. Profesor Kane bude soudcem.

Danny Pudi ve Funny or Die

Článek zakončíme vtipným videem na závěr. Danny Pudi učinkoval v klipu v zabavném pořadu Funny or Die. Video je opět v angličtině bez titulků, ale použitá angličtina není moc náročná, za zhlédnutí určitě stojí i tak. Vkládání videa bylo bohužel zakázáno, proto je třeba přejít na stránky YouTube.