Vzpomínky na Comic-Con 2012

  |  Autor: MartiK  |  1 komentář

Rok uběhl jako voda a ve dnech 12. až 15. července se v San Diegu konal již 43. ročník Comic-Conu. Ani letos se samozřejmě neobešel bez panelu Community a my Vám nyní přinášíme článek s nejdůležitějšími a nejzajímavějšími informacemi, které se během přibližně hodinové sekvence rozhovorů s protagonisty a tvůrci dostaly mezi fanoušky a tedy i k nám.

Jednotliví členové „delegace“ byli představeni stejně jako vloni Mikem Snyderem. Letos pro tento účel použil počáteční slova z dílu 3x17 (Basic Lupine Urology), a tak jsme mohli slyšet, že Greendale Community College je reprezentována dvěma rozdílnými, ale stejně důležitými typy lidí. Hlupáky, co pobíhají kolem a dělají problémy, a chytráky, kteří z toho dělají vědu. A tohle jsou jejich příběhy. Poté již na pódium přicházeli Gillian Jacobs, Danny Pudi, hlavní producent Russ Krasnoff, noví hlavní tvůrci David Guarascio a Moses Port, mezi něž ještě vklouzla Alison Brie, dále Joel McHale, Yvette Nicole Brown a v neposlední řadě scénáristé Megan Ganz a Andy Bobrow (ten v černém triku s bílou podobiznou Garretta a nápisem „CRISIS ALERT“). V pozadí při příchodu všech hrál remix, ozývala se hesla jako „we’re moving to Friday night and the feeling’s right“, „act just like I love it ’till the day I die“ a další hlášky. Nedostavili se Donald Glover, Jim Rash, Ken Jeong a Chevy Chase. První tři jmenovaní prý proto, že „rozjeli své velké filmové kariéry“ a Chevy pravděpodobně nemohl najít místo na parkování. Dále byla vzpomenuta opička Annie’s Boobs, která se bohužel také nedostavila, ale Mike jejího ducha reprezentoval alespoň tričkem s podobiznou.

První otázka byla mířena na nové hlavní tvůrce Davida a Mosese — „Bude to v pořádku, že ano?“, tedy narážka na odchod Dana Harmona. Ti odvětili, že všechno bude v pořádku. Poté dodali, že před několika měsíci byli jako většina lidí, kteří se na ně dnes přišli podívat — velcí fanoušci. A nyní jsou ti, kteří pomáhají Community udržet při životě a jsou si vědomi toho, že tento seriál je takový „úžasný divný drahokam“, což se chystají zachovat nezměněné. Následovalo první z mnoha poděkování fanouškům. Joel McHale řekl, že 4. řada bude hlavně díky jim a tedy jestli bude Community zrušeno po 13 dílech, bude to taky chyba fanoušků, což samozřejmě vyvolalo smích v sále.

Chvíli se mluvilo o vývoji postav během třetí série. Joel řekl, že Jeff byl poměrně často mimo — jako Seacrest Hulk nebo díl, kdy sekerou zaútočil na stůl ve studijní místnosti. Danny Pudi mluvil o pádu Dreamatoria (Snotoria) a o tom, jak bylo těžké neudělat s Troyem jejich pozdrav a místo toho prostě odejít. Také zmínil, že by rád častěji dělal Troy and Abed in the morning (Troy a Abed po ránu). Gillian si myslí, že Britta omylem vlastně i několika lidem pomohla. Alison si užívala, že Annie už nebyla zaměřená jen na školu, ale snažila se být tak trošku lážo plážo. Yvette měla radost, že Shirley byla více nezávislá a méně hospodyňka v domácnosti.

Klasické otázky jako „Odloží Shirley někdy svoji kabelku?“ nebo „Komu Jeff stále posílá smsky?“ zůstaly nadále nezodpovězeny.

Nejdůležitější informace o budoucnosti seriálu, které byly řečeny (pozor, může obsahovat spoilery):

 • Možná se vrátí Němci, kteří hráli proti Jeffovi a Shirley stolní fotbal.
 • Jeff se potká se svým otcem, kterého bude hrát Eddie Murphy. (Druhá očividně nepravdivá část vyústila v několik vtipů na účet Eddieho, což Yvette ukončila poznámkou „We love you, Eddie. (Máme tě rádi, Eddie.)“.)
 • Britta je stále ta nejhorší.
 • Uvidíme interiér Piercova domu.
 • Ve čtvrté řadě bude sraz fanoušků seriálu Inspector Spacetime.
 • DVD 3. řady vychází 14. srpna 2012.
 • Jiskry, které přelétají mezi Brittou a Troyem, se možná změní v oheň.

Velká část toho, co herci i tvůrci říkali, byla poděkování fanouškům. Bylo zmíněno, že díky fanouškům Community stále běží. Gillian děkovala za to, že vyhrávají všechna internetová hlasování a ankety. Také zmínila, že oceňují oddanost fanoušků — ti tvoří například hru z dílu 3x20, vytvořili přesnou kopii Anniina kostýmu Genevy z dílu 3x16, organizují různé flashmoby a další.

Nakonec se dostalo na otázky fanoušků. První byla, zda někdy někdo z nich navštěvoval komunitní školu. Dozvěděli jsme se, že Yvette Nicole Brown navštěvovala Cuyahoga Community College a matka Alison Brie vyučovala na Pasadena City College. Další přišel na řadu fanoušek Gillian Jacobs, který řekl, že jeho srdce poskočí vždy, když vidí Brittu jako psycholožku. Gillian byla potěšená a šla na kraj pódia, aby si mohla s dotyčným fanouškem plácnout. Nakonec se znovu děkovalo. Yvette Nicole Brown říkala, že si nikdo z nich nepředstavoval, že jejich účast na Comic-Conu přitáhne tolik fanoušků.

Celý Community panel působil uvolněně. Několikrát byl zmíněn Dan Harmon, což fanoušci ocenili potleskem. Škoda snad jen, že chyběli děkan Pelton, Troy, Pierce a señor Chang.

Video z Comic-conu 2012

 • Anonym

  Díky za članek, je
  skvělý, že takhle informujete :) P.S. Troy s Brittou? No, nevím, jsem
  jediný člověk, co si myslí, že by to zničilo duo Troye a Abeda? …
  (Původně vloženo 21.7.2012 16:28)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat