Velká kniha spoilerů třetí řady

  |  Autor: tommo  |  1 komentář

Tento týden nebyla odvysílána premiérová epizoda Community, na druhou stranu se vyrojilo plno informací o několika následujících dílech. Podívejte se, co se bude dít dále…

3x05 aneb Halloweenský speciál

Již příští epizoda, zvaná Horror Fiction in Seven Spooky Steps (Hororové fikce v sedmi strašidelných krocích), nabídne opět velice upírovou atmosféru. Jak již bylo naznačeno a jak bylo odhaleno v popisu dílu, bude se jednat o něco podobného, jako předvádí o Halloweenu Simpsonovi. Každý člen skupiny bude říkat svůj oblíbený strašidelný příběh, jehož budeme svědky. Získali jsme pár fotografií, můžete se na ně podívat již nyní.

3x06 aneb Homosexuální nebo homofobní díl?

Následující epizoda se nazývá Advanced Gay (Pokročilý gay). Nově známe oficiální popis epizody: Hawthornovy utěrky dostanou ikonický status, zatímco si Troye namlouvá proděkan Laybourne a jeho elitní katedra opravy ventilací. — Když se Pierce dozví, že se on a jeho Hawthornovy utěrky staly nesmírně populárními, rozhodně se udělat velkou oslavu… Objeví se však jeho panovačný otec, Cornelius Hawthorne (Larry Cedar), který plán zastaví. Mezitím si Troye namlouvá proděkan Laybourne a jeho tajnůstkářská katedra opravy ventilací a krom nich také greendalský údržbář Jerry (Jerry Minor).

3x07 aneb Annie se stěhuje

O tomto dílu toho slovem moc nevíme, jen to, že se bude jmenovat Studies in Modern Movement (Studie moderního stěhování), ale obrázky mluví za vše. Jen dodám, že hashtag, co mají Abed a Troy na hrudi (#AnniesMove) znamená #AnniinoStehovani.

3x11/12 aneb Třetí greendalské Vánoce

Nevíme přesně, kdy vánoční díl bude, ovšem dle předchozích řad předpokládáme, že to bude díl 11. či 12. V tomto dílu bude další guest-star, a to Taran Killam, kterého můžeme znát i z How I Met Your Mother. Co je ale naprosto parádní, tak to, že se pravděpodobně konečně dočkáme plné parodie na Glee!

3x?? aneb V roce 2012

Začátkem příštího roku se pak v Community objeví další guest-star, a to French Stewart.

Štítky:  ,
  • Peťa

    Troy přilepený na dveřích je skvělý :D a parodie glee — nemůžu se dočkat
    (Původně vloženo 25.10.2011 0:33)