Sport a herci Community

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Máme tu období olympiády a i my, stejně jako mnoho dalších nesportovních webů, zabrousíme do sportovní tématiky. V tomto článku se podíváme, kteří herci z Community za sebou mají sportovní minulost, a to ať už v zimních, nebo v letních sportech.

Hlavní postava, kolem které se Community alias Zpátky do školy točí, je Jeff hraný Joelem McHalem. Ten když nastoupil v první polovině 90. let na washingtonskou univerzitu, naverboval ho veslařský tým, kterého oslovila Joelova výška. Nebyl zde nicméně příliš spokojený a poté, co z veslařského týmu odešel, se stal členem fotbalového týmu univerzity, přestože toho o fotbalu moc nevěděl. A když myslíme fotbal, samozřejmě tím myslíme ten americký. Těžko můžeme čekat, že Američan začne hrát „kopanou“… U nich se Joelovi líbilo, protože to prý nebyli takoví nafoukaní blbci jako veslaři, které nikdo nesledoval, tak si to vybíjeli jinak. Fotbalistům záleželo na výhrách, a tak u nich strávil celé dva roky, a to na postu na křídle (tight-end).

Aby se dostal k fotbalu, Joel musel lhát, protože od něj očekávali zkušenosti. Joel ale fotbal nikdy nehrál, tak si ledacos vymyslel. Oslnil také tím, že 40 yardů (36,6 metrů) zaběhl za něco přes 4,6 sekundy, což není ani půl vteřiny od rekordu podle statitistik NFL (americká fotbalová liga). Dle jeho slov ale moc dobrým hráčem nebyl, přesto mu tréninky prý hodně pomáhaly. Když nastupoval, vážil nějakých 100 kg, a když z týmu po dvou letech kvůli hraní odcházel, vážil o 10–15 kg více. Ve fotogalerii pod článkem se pak můžete kouknout na jeho dobovou fotku ve fotbalovém dresu. Joel o sobě také tvrdí, že nikdy nechtěl hrát basketbal. Myslí si totiž, že kvůli své výšce a celkové velikosti by se stal vyklízečem plochy, což by dělal jen velice nerad. Na již tak početném sportovním kontě o sobě Joel Mchale také může prohlásit, že zaběhne maraton za 3 hodiny a 6 minut a že 8mílový běh (12,8 km) zaběhne jen za něco málo přes 40 minut.

Co se týče maratonů, přidává se k němu i představitel Abeda, Danny Pudi. Dokončil již čtyři maratony a běhá pětkrát či šestkrát týdně. Běhá ale hlavně pro osobní uvolnění a zlepšení nálady. Danny se kromě toho pustil také do jógy. Jak se ale k běhání dostal? Danny o sobě prozrazuje, že zkoušel i fotbal, ale zlomil si klíční kost. Jako mladý toužil být Carlem Lewisem, známým a úspěšným atletem. Nicméně to se nevyplnilo a Danny se dal na kondiční běhání. Jeho maratonový rekord jsou 3 hodiny a 15 minut. Při maratonu v San Diegu roku 2009 byl prý ve velkých bolestech. Aby od toho odvedl svou mysl, zpíval si v duchu dokola polskou písničku. To si alespoň myslel, než se na něj začali otáčet ostatní lidi a on si uvědomil, že zpívá nahlas.

Jóga mu prý dodává odezvu o tom, v jaké je kondici. Poté, co si přečetl knihu Born to Run (Zrozeni k běhu), začal běhat jednou či dvakrát týdně v parku bosý, boty má navlečené na rukách. Někdy prý šloupne do ptačího výkalu, ale tomu se jen směje.

Danny Pudi dále zmiňuje, že v Community je mnoho běžců, dalšími jsou například Alison Brie hrající AnnieChevy Chase, který hrál Pierce. O zbytku hlavních postav z Community se bohužel nepodařilo zjistit, zda v minulosti dělali nějaký sport nebo zda nějaký dělají v přítomnosti. Můžeme však prohlásit o Gilllian Jacobs, která hraje Brittu, že je fanynkou profesionálního wrestlingu.

Invalid Displayed Gallery

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat