Speciál: Druhá polovina třetí řady

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

V tomto článku si shrneme spoilery, které již víme, ale také sem zahrneme spoilery nové. Přibližíme si také všechny guest-stars, které v Community ještě vystoupí, projdeme si vystoupení tvůrčího týmu na PaleyFestu, koukneme se na trailer ke zbytku řady i s titulky a to samozřejmě není vše… Spoilery dopředu označeny.

Epizody

V první kapitole tohoto článku se zaměříme na děj epizod, o kterých přímo víme. Tato kapitola je celá o spoilerech, pokud se chcete spoilerům vyhnout a přečíst si jen popisky, doporučuji projít si díly v sekci Epizody.

 • 3x11 — Urban Matrimony and the Sandwich Arts (Městský manželský svazek a sandwichové umění), následující epizoda vysílaná právě 16. března, oficiální popis:Andre znovu požádá Shirley o ruku, Pierce a Shirley se spolu snaží rozjet podnikání. — Andre požádá Shirley o ruku a stanoví datum. Britta a Annie jsou zaměstnány plánováním svatby, Jeff si připravuje svatební řeč, zatímco Troy a Abed se snaží být k této příležitosti „normální“. Mezitím představí Pierce a Shirley své nápady o sandwichovém obchůdku v greendalské jídelně děkanu Peltonovi.
 • 3x12 — Contemporary Impressionists (Současní impresionisté), bude se vysílat 23. března, oficiální popis:Jeff zažije nebezpečnou úroveň narcismu, Abed se stane posedlý napodobováním celebrit. — Po návratu skupiny ze zimních prázdnin Jeff odhalí, že navštěvuje psychologa a že je na lécích proti úzkosti. Nově nalezené sebevědomí ho vede k vysilujícím úrovním narcismu, které mu pomáhá zvládat Britta. Mezitím si Abed o zimních prázdninách vytvoří zvyk napodobovat celebrity, což ho dovede k dluhu. Skupina pomůže Abedovi dluh splatit, obleče si kostýmy a jde pracovat pro Vincenta (French Stewart). Všichni jsou napodobovači celebrit na bar mitzvah.
 • 3x13 — Digital Exploration of Interior Design (Digitální zkoumání vnitřního designu), bude se vysílat 30. března, oficiální popis:Shirley a Pierce se hádají nad otevřením fastfoodového stánku Subway na Greendale. Abed plánuje pevnost z dek, zatímco Troy plánuje soupeřící dekovou pevnost. John Goodman se vrátí jako proděkan Laybourne. — Při otvírání nového fastfoodu Subway v greendalské jídelně se Shirley, Pierce a Britta spiknou za účelem jeho zániku. Proděkan Laybourne zkusí opět přesvědčit Troye, aby se připojil ke katedře opravy vzduchoventilací, zatímco Abed s Troyem se ocitnou v konfliktu v jejich konkurenčních pevnostech z polštářů a dek. Část první ze dvou.

  Původně se spekulovalo, že toto bude závěrečná dvojepizoda, ale nakonec se dočkáme již dříve a na konci uvidíme něco jiného.

 • 3x14 — Pillows and Blankets (Polštáře a deky), vysílat se bude pravděpodobně 6. dubna, možná teoreticky v zápetí po 3x13 30. března, oficiální popis není zatím znám, avšak bude to druhá část předchozího dílu 3x13.
 • 3x15 — zatím vše neznámé, víme pouze to, že se tu Jeff objeví bez trička, což není až tak hodnotná informace… Vysílat se bude nejpravděpodobněji začátkem dubna.
 • 3x16 — jediný díl, o kterém nevíme vůbec nic, ani název, ani o čem bude. Vysílat se bude patrně někdy v polovině dubna.
 • 3x17 — Basic Lupine Urology (Základy vlčí urologie), přesný popis zatím neznámý, ale půjde o proklamovanou tématickou epizodu ohledně seriálu Právo a pořádek (Law & Order), vysílat se bude asi někdy kolem poloviny dubna. Skupině někdo sabotuje projekt, na kterém pracovali (v Law & Order postava jménem Lennie Briscoe), a tak ho musí vypátrat. Jakmile najdou svého podezřelého, Annie (hrající Jacka McCoye) se rozhodne ho žalovat podle greendalského školního řádu. Profesor Kane bude soudcem.
 • 3x18-19 — první s názvem Course Listing Unavailable (Zápis předmětů nedostupný), druhý pak s názvem Curriculum Unavailable (Studijní plán nedostupný), nic o těchto dílech nevíme. Předpokládané datum vysílání přelom dubna a května.
 • 3x20 — The First Chang Dynasty (První dynastie Changů), předpokládané datum vysílání na začátku května. O ději opět nic nevíme, ale určitou zmínku můžeme vidět v traileru, který bude v jedné z následujících kapitol článku.
 • 3x21-22 — závěrečný dvojdíl, vysílat se bude patrně někdy v polovině května. O závěrečném dvojdílu toho moc nevíme, děj by teoreticky mohl nějak navazovat na předchozí díl s Changovým „převratem“. Víme však, že se vrátí Rob Corddry jakožto Jeffův bývalý kolega, a to jako obhájce Pierce, který se bude soudit se Shirley, kterou bude zastupovat Jeff, a to u „greendalského letního zábavného soudu“.

Úmrtí — spoiler

V jednom z následujících dílů někdo z pravidelně vyskytujících se postav zemře. Bylo to několikrát potvrzeno, další informace u videí.

Další guest-stars

PaleyFest 2012

Máme z PaleyFestu několik videí, celkově to zabere zhruba 75 minut. Videa jsou v angličtině bez titulků, každé video je s krátkým komentářem, o čem je. Videa neobsahují prakticky žádné spoilery.

V prvním videu jsou všichni představeni, první polovinu mluví většinou Dan Harmon o tom, jaké to bylo nebýt ve vysílání, druhá polovina je o postavě Jeffa, mluví opět většinou Dan Harmon.

Druhé video začíná povídáním o Changovi, střídá se více lidí, téma se poté stáčí na Jima Rashe a jeho Oscara a video nakonec končí diskusí o prodloužení do čtvrté sezóny.

Třetí video toho obsahuje hodně… povídání o Abedovi, o vztazích postav, kdo by chtěl hrát s kým a o tom, jak seriál neskončí.

Zezačátku se dozvíme pár menších spoilerů, v jednom díle bude hlavní část tvořit Annie a Abed ve Snotoriu. Poté taková obecná diskuse a od půlky videa přijdou na řadu dotazy diváků, zajímavé dotazy ale v tomto videu napadají, snad jen, že věk Abeda není nijak znám, Dan Harmon řekl, že se chová jako zhruba 25letý, ale že to neznamená, že mu tolik doopravdy je.

V předposledním videu jsou další dotazy diváků. Na začátku se například dozvíme, jak se taková epizoda scénáristicky tvoří. Ostatní otázky už tak zajímavé nejsou.

A v posledním videu další otázky z publika a rozloučení.

Webepizody

V průběhu čekání nám tvůrci Community připravili tři krátké animované webové epizody, na které se nyní můžete podívat. Videa jsou v angličtině bez titulků.

Abed’s Master Key — Episode 1

Abed’s Master Key — Episode 2

http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/452887.flv

Abed’s Master Key — Episode 3

http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/452887.flv

Videa

První video je z internetového videomagazínu Spoiler Alert serveru tvline.com, kde jsou hosty Joel McHale a Allison Brie. Video je v angličtině bez titulků, video je zábavné a dozvíme se v něm, kdo a jak umře.

Druhé video je upoutávka Joela McHala a Jima Rashe na Community, opět v angličtině bez titulků.

A nakonec třetí video je trailer, který je opatřen českými titulky. Když se budete pozorně koukat a četli jste si popisky dílů, mnoho z nich tam poznáte…

Tím jsme vyčerpali nové informace a již za 6 dní se můžete těšit na zbrusu nový díl Community i s českými titulky tady u nás na našich stránkách. Věříme, že se těšíte.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat