Rozhovor s Danem Harmonem

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Pár dní zpátky server nymag.com zveřejnil rozhovor s tvůrcem seriálu Community Danem Harmonem.

Nejprve je třeba říci, že minulou seriálovou sezónu se vysílalo Community ve čtvrtek, nejdříve ve 21:30, posléze ale již od 20 hodin, kdy byl posunut do tzv. prime-timu. Vzhledem k tomu, že ostatní americké televize tento den nenasadily žádné trháky, Community mělo celkem snadnou cestu. Letos se Community bude vysílat ve stejnou dobu, ovšem CBS zlomila klasické pondělní duo How I Met Your Mother a The Big Bang Theory a právě druhý zmiňovaný se přesune do času Community. Vznikne tak poměrně ostrý souboj, jelikož The Big Bang Theory je již dlouho zaběhlý a stále úspěšný pořad a podle mého názoru i jeden z nejvtipnějších na americké seriálové scéně.

Nyní ale již k samotnému rozhovoru. Na otázku, jak reagoval po zjištění vysílacího času TBBT, odpověděl, že byl klidný a že je rád, že se utká s takovým „velikánem“. Pak se diskuse stáčí k Betty White, Dan Harmon říká, že to není nějaká odveta na TBBT, byl to takový náhodný objev. Velice se mu líbí její způsob natáčení a pohybování se po scéně. Udajně první, co udělala, když přijela na natáčení, tak že se vyfotila s Chevy Chasem. Na otázku, zda bude i v dalších epizodách, odpověděl, že ano. Z rozhovoru se ještě dozvíme, že jeho údajně vysněným hostem alias guest-star by byl Bill Murray.

Nyní však o epizodách, první velkou pozornost na Community přivedla až epizoda 1x23 Modern Warfare. Bude nějaké její pokračování? Ohledně přímého pokračování se nevyjádřil proti, avšak nyní to není nějak aktuální. Na Comic-Conu, který se uskutečnil jen chvíli před tímto rozhovorem, oznámil díl na téma „Apollo 13″, v rozhovoru toto rozvedl a uvedl, že doslova do vesmíru se naše studijní skupina nepodívá, ale něco na ten způsob můžeme čekat. Stejně ohromující pak má být halloweenský speciál, který se podle něj povedl i loni. Prý zde bude i krev a přirovnává epizodu ke Ghostbusters (Krotitelé duchů), kde je komedie smísena s hororem.

S Community se údajně podíváme i do jiných částí zábavního průmyslu, kam se běžně sitkomy nedívají. Tvůrce však chce udržet svět reálný, nemůžeme tedy čekat něco zcela vymyšleného. Velká epizoda se chystá také do vánočního speciálu. Loni jsme se dočkali bitky a náboženské hádky, uvidíme, co bude letos. Prozrazeno ovšem bylo, že se do epizody snaží zakomponovat stop-motion (více viz na Wikipedii). Koncem rozhovoru se Harmon přiznal, že se obával, že nedostane prodloužení na druhou řadu, a proto paintballovou epizodu zahrnul již do první řady, kdy měl přístup ke všem prostředkům a penězům.

Štítky:  , ,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat