První spoilery 4. řady

  |  Autor: tommo  |  1 komentář

Natáčení čtvrté řady začalo před několika dny a my máme k dispozici několik spoilerů.

Již před deseti dny jsme se definitivně dozvěděli, že předmět vyučovaný ve čtvrté sezóně bude historie pro začátečníky. Tuto informaci nám prozradil Joel McHale, který na Twitter vložil status s fotografií úvodní strany scénáře epizody.

Nato bylo prozrazeno, že prvním nově obsazeným hercem bude Matt Lucas (foto vlevo), kterému byla automaticky přiřazena role učitele nového společného předmětu skupiny.

V průběhu včerejška a dneška však bylo odhaleno, že postava Matta Lucase nebude učitel historie. Jeho postava je tak zatím neznámá a pravděpodobně se o ní dozvíme v některé z dalších uniklých informacích. Víme zatím pouze to, že jeho postava se bude vyskytovat ve čtvrté řadě víc než v jednom díle, nebude to tedy jen taková malá čestná rolička.

Odhalen byl i učitel historie, jímž nakonec bude Malcolm McDowell (foto vpravo). Postava se bude jmenovat profesor Cornwallis a Malcolm McDowell se zatím upsal na dvě epizody, což je ale poměrně málo. McDowell si už několikrát střihl školní roli, naposledy v u nás celkem neznámé komedii Easy A s Emmou Stone v hlavní roli, kde si zahrál přímo ředitele.

Posledním dnešním spoilerem je to, že ve čtvrté sezóně uvidíme zápas v želé. Zápas se má údajně stát velice, velice fyzickým. Bohužel pro pány, nezúčastní se ho žádná z dámského osazenstva studijní skupiny, nýbrž někdo z trojice Jeff, Troy a Abed.

Štítky:  ,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat