První letošní díl je tu!

  |  Autor: tommo  |  3 komentářů

Po zimní přestávce můžeme zítra v noci očekávat další díl. Jestli chcete vědět, co se večer odehraje, čtěte dále. Článek obsahuje i videa z epizody.

Co nám nejprve říká oficiální popis epizody? Anniin idol (Greg Cromer) se přihlásí na Greendale a skupina o něm uvažuje jako přírůstku — stejně jako señora Changa — do jejich žebříčku. Mezitím má Shirley pro skupinu velkou novinu, a to že je její ex-manžel (Malcolm-Jamal Warner) zpět v jejím životě.

Nejprve k Shirley a jejímu ex-manželovi. Ten se jmenuje Andre a spolu se Shirley se k sobě vrátí. Předpokládáme a je to tedy zatím pouze spekulace, že to je kvůli dítěti, které je však Changovo, když se spolu vyspali v díle 2x06 Epidemiology. Narážky na to také byly Abedem v díle 2x08 Cooperative Calligraphy. Dítě však zatím oznámeno asi nebude, to si scénáristé nechávají pravděpodobně na některé z dílů dalších.

Druhou zápletka je o Annie a také Jeffovi. Aniina láska je ve skutečnosti tzv. doktor hrnčíř z dílů 1x19 Beginner Pottery a 2x06 Epidemiology, v obou jmenovaných už to mezi nimi jiskřilo. Samozřejmě líbit se to nebude Jeffovi, který nemá Riche rád, přestože se spolu nakonec v dílu 1x19 usmířili.

Vypadá to, že první řada sázela spíš na děj nikam neposouvající zábavné díly, oproti tomu druhá řada sází spíš na dějovou linku tvořící byť ne třeba tak zábavné díly, ovšem dějově má velký spád. To se zatím asi nelíbí vedení NBC, neboť Community dosud neprodloužili na další sezónu. Čekajících seriálů je však více a i loni byl seriál prodloužen až v březnu, není tedy zatím důvod k panice.

A na závěr několik slibovaných videí. Videa jsou v angličtině bez titulků, tudíž si na své přijdou jen ti, co rozumí anglicky, všichni ostatní se však dočkají již pozítří poté, co budou titulky k dílu.

Meeting Andre — Setkání s Andrem

Annie and Rich — Annie a Rich

Talking about Rich — Debata o Richovi

Get What I’m Promised — Dostat, co je mi slíbeno

Štítky:  , ,
 • Pato8

  Prepáčte, je to trošku OT, ale neviete, čo je to za hudbu, čo je v s01e01 od 20:28?
  (Původně vloženo 22.1.2011 0:58)

  • Pato8

   Tak už to mám, ak by to niekoho zaujímalo, je to Good Ol‘ Fashion Nightmare — Matt & Kim
   (Původně vloženo 22.1.2011 1:17)

  • tommo37

   Odkázal bych tě na sekci Hudba:
   community.4fan.cz/index.php/o-serialu-/hudba
   Ten díl nemám k dispozici, ale pokud se ví, co to je za písničku, tak to bude tam.
   (Původně vloženo 22.1.2011 1:19)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat