První fotky z třetí řady a také pár dalších novinek

  |  Autor: tommo  |  1 komentář

V tomto článku se koukneme na šestici fotek z první epizody třetí řady nazvané Biology 101 a krom toho také na spoilery ohledně Changa, Pierce, Troye, Jeffa a Abeda.

Fotky jsou z dílu 3x01, jak už bylo zmíněno, vzhledem k fotkám a promu to může být jakási parodie na muzikály či snad dokonce přímo na Glee. Jeff s tím vším bude mít očividně potíže.

A nyní ke spoilerům. Nejprve k Changovi, ten je asi takový nezajímavější. Již dříve bylo uvedeno, že Dan Harmon by mu rád navrátil nějakou autoritu. Nyní už víme, jakým způsobem to bude. Chang se přidá ke školní ochrance a budeme ho tak moci vídat po boku Mela Rodrigueze, také nového člena ochranky.

Dále tu máme nějaké informace o nových učitelích. O Johnu Goodmanovi už delší dobu víme, že bude proděkanem opravy vzduchoventilace, a od proma víme, že svou silou a mocí bude zastrašovat roztěkaného a nejistého děkana. Michael K. Williams, který bude hrát učitele biologie, pak bude bývalý trestanec. Tato zpráva je už sice staršího data, ale nechtělo se nám věřit, že by udělali učitele z trestance, ovšem je to tak, bude to tak. Dále Martin Starr bude vyučovat politické vědy, což se patrně přímo vztahuje k druhému dílu.

Nyní spoiler o Piercovi. Pierce bude zpátky ve skupině! Prý se do konce řady dozvíme, proč si ho budou chtít ve skupině ponechat. Co se týče Abeda a Troye, tak je tu jeden spíše už předem známý spoiler, tedy že spolu povýší svůj vztah na další úroveň, čímž se ale patrně myslí to, že spolu budou bydlet. A na závěr spoiler o Troyovi a Jeffovi. Ti spolu budou asi mít nějakou dlouhodobou zápletku. Troy totiž roste a stárne a chce se stát „alfa samcem“ skupiny, kterým je však Jeff. Bude proto docházet ke střetnutím, kdy spolu proti sobě půjdou. Náznak jsme mohli vidět již v posledním díle druhé sezóny.

Další informace přineseme hned, jak se objeví, začínáme už za 22 dní!

Štítky:  ,
  • David Cash

    super som zvedavy co prinesie nova seria tesim sa hlavne na Annie je to
    moja oblubena postava mohla by sa dat dokopi konecne s Jeffom ale mozno
    bude mat aj nieco s Abedom lebo v poslednej episode mali k sebe blizko
    (Původně vloženo 1.9.2011 12:13)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat