Promo fotky k 3x09 a 3x10

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Tento a příští týden k nám dorazí další epizody Community, poslední dvě vzhledem k plánovanému schématu. Ta druhá epizoda bude navíc vánoční speciál. Přinášíme vám proto promo fotografie i s popisy epizod.

3x09 — Foosball and Nocturnal Vigilantism

V překladu: Stolní fotbálek a noční bdělost

Oficiální text: Jeff a Shirley si společně užijí stolní fotbálek a Annie přijde s propracovaným plánem, jak skrýt fakt, že zlomila Abedovo nové DVD. — Skupina arogantních studentů si zabere stůl na stolní fotbal, což přiměje Jeffa a Shirley, aby se sjednotili a porazili je. Mezitím Annie náhodou zlomí Abedovo nové DVD z limitované edice Temného rytíře a tvrdí, že se někdo vloupal do jejich bytu a ukradl ho. Věci se začnou vymykat kontrole, když si Abed myslí, že ví, kdo vzal ono DVD, a chystá se ho získat zpátky.

Zajímavost: Původně se film měl jmenovat „Foosball and Dark Knight“, neboli „Stolní fotbálek a Temný rytíř“.

3x10 — Regional Holiday Music

V překladu: Regionální vánoční hudba

Oficiální text: Studijní skupina zaskočí za Glee klub a vánoční představení je zachráněno. — Když je greendalský sbor Glee neočekávaně odvolán, školní režisér sboru, výbušný Cory Radison (Taran Killam), se rozhodne, že ztráty doplní studijní skupinou. Ti jsou zezačátku skeptičtí, ale poté propadnou jeho hypnotickému hláskování zpívání „po jednom“ a také tančení v průběhu každoročního vánočního představení.

Zajímavost: Mělo by se jednat o tak dlouho očekávanou celodílovou parodii na Glee.

Štítky:  ,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat