Promo #3, popis 3x01 a další video a spoilery

  |  Autor: tommo  |  1 komentář

Po několika dnech další nášup, novým zažitým standardem je další nové promo s českými titulkami, dále tu máme oficiální popis první epizody, pár dalších spoilerů a videorozhovor s Joelem McHalem a Alison Brie.

Třetí promo třetí řady

Opět si na začátku vychutnejte promo, tentokrát dokonce čtyřminutové!

Oficiální text dílu 3x01 — Biology 101

Banda se vrací po letních prázdninách přemýšlejíc o tom, zda se Pierce vrátí do školy. Děkan Pelton se vrací ze soustředění děkanů s razancí. John Goodman a Michael K. Williams jako guest-star. — Jakmile se greendalská studijní skupina shromáždí v knihovně, všichni přemýšlejí o tom, zda se jejich starý kamarád Pierce, který ve hněvu opustil skupinu po paintballové hře na konci minulého semestru, vrátí do skupiny. Jeff poměří síly s jejich novým učitelem biologie prof. Kanem a je vyhozen z předmětu, což vede ke krizi, zda bude, či nebude skupina pohromadě. Děkan Pelton se cítí pln síly poté, co se vrátil ze soustředění děkanů, ale nachází novou Nemesis v podobě proděkana Laybourna, hlavy vysoce ceněného křídla opravy vzduchoventilace na Greendale.

Videorozhovor s Joelem McHalem a Alison Brie

Rozhovor pojednává o plakátu s poděkováním za 0 nominací na Emmy, o jejich součinnosti s ostatními pořady a seriály, spoiler snad jenom o tom, jestli bude nějaká další paintballová bitva. Video je pouze v angličtině, není zas až tak důležitý.

Další spoilery telegraficky

 • Danny Pudi se objeví v seriálu Chuck (v pátém díle nadcházející sezóny), ne však jako Abed, bude to něco naprosto nesouvisejícího s Community.
 • Mezi Brittou a Troyem se objeví další jiskření.
 • V 3x05 budeme řešit něco kolem dvou mladých gayů, Jasona a Randalla, zajímajících se o módu.
 • Jak už je jasné z popisu dílu, mezi prof. Kanem a Jeffem bude také jakýsi mocenský boj, ale Jeff nebude umět přijít na způsob, jak vyzrát na profesora. Není totiž zvyklý jednat s lidmi odsouzenými na 25 a více let.
 • Další mocenský souboj, tentokrát mezi Jeffem a Troyem, bude pro Jeffa peklo, protože se bude muset vyrovnat mladšímu, atletickému a lépe vypadajícímu protivníkovi.
 • Možná bude ještě něco i mezi Jeffem a Annie.
 • Uvidíme nějakou scénu (ne nutně pravdivou, může to být flash-forward (ukázka z budoucna) i nějaká vymyšlená scéna), kde bude Piercovi přes 100 let.
 • A co se týče videorozhovoru: Další paintballová bitva zatím nebude.
Štítky:  , ,
 • David Cash

  Annie je v tom video rozhovore nadherna asi som sa zamiloval hehe
  (Původně vloženo 9.9.2011 17:28)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat