Preview: 5x01 — Repilot & 5x02 — Introduction to Teaching

  |  Autor: tommo  |  5 komentářů

První dva díly nového začátku jsou tu. Naše „komunitní“ parta se opět vrací ve formě.

5x01 — Repilot

Profil epizody. Oficiální text:

Studijní skupina se znovu spojuje, aby zachránila Greendale před právními potížemi. — Jeff se vrací na Greendale, když ho jeho bývalý advokátní partner Alan Connor (Rob Corddry) zlanaří, aby získal důkazy k soudnímu procesu, kterému se věnuje. Děkan Pelton je unešený tím, že vidí Jeffa zpátky na Greendale. Myslí si, že se Jeff snaží pomoci zachránit školu a rychle svolá studijní skupinu, aby ho překvapil školním srazem.

5x02 — Introduction to Teaching

Profil epizody. Oficiální text:

Jeff Winger se zabydluje v nové pozici na Greendale a prof. Hickey si ho bere pod křídla. Studijní skupina se pouští do nového předmětu prof. Garrityho (Kevin Corrigan). — Jeff si zvyká na novou práci na Greendale a přizpůsobuje se očekáváním toho být personál. Profesor Hickey (Jonathan Banks) mu vysvětluje práci a prozrazuje mu různé tipy, jak zvládnout neukázněné a náročné studenty. Mezitím Abed přesvědčí studijní skupinu, aby si zapsali nový předmět, a to „Nicholas Cage: Dobrý, nebo špatný?“ prof. Garrityho.

Detailnější spoilery naleznete v článku Co víme o 5. řadě (2. část).

Štítky:  ,
 • Někdo

  Kdy se dočkáme? Je vůbec nějaká cesta, jak by to mohl člověk z Evropy vidět v premiéře? Klidně bych si za to zaplatil. Nebo je pro nás zase jediná možnost to prostě stáhnout? Protože jestli ano, tak ať se pak nikdo nediví, že je tolik pirátů. Díky za odpověď.

  • tommo37

   Není žádná oficiálně v Česku dostupná „videotéka“, jak získat v přímém přenosu Community. Zcela legálně lze za poplatek na Voyo.cz koukat na nadabované první tři řady. Následující způsoby jsem nezkoušel, ale měly by fungovat: Pokud získáte americkou IP adresu, měl by díl jít spustit na stránkách NBC, ale nevím, s jakým zpožděním tam bude. Odhaduji hned po odvysílání v TV nebo následující den. Měl by být také k dispozici v americkém iTunes. Co se týče „neoficiálních“ zdrojů, je s největší pravděpodobností možné najít nějaký stream s aktuálním vysíláním NBC, neočekával bych ale HD rozlišení… :)

   Jediná jakási jistota je tedy v našich podmínkách díl stáhnout, což jde většinou do hodiny od skončení příslušného dílu. Zábavní průmysl se zuby nehty drží starých distribučních kanálů, a proto to takto dopadá. Trochu pomoci by mohlo sjednocené autorské právo, které EU chystá, ovšem to je běh na delší trať.

   • Někdo

    Jasný. Takže buď se ze mě stane hacker, nebo pirát, jinak se na to prostě nepodívám :). To si pak opravdu nikdo nemůže stěžovat, že to stáhnu. A přitom jsem si říkal, že bych do toho těch pár korun dal, když už je to můj oblíbený seriál. Holt mají smůlu, dělají si to sami. Já se snažil najít nějakou cestu, jak si za to zaplatit. Oni nehnuli brvou a to ani, když jsem se ptal na oficiální facebookové stránce. Takže jestli mi ještě někdo řekne, že pirátství je špatné, tak mu dám do zubů. Není to pravda. Dnešní filmový a televizní průmysl je špatný a pirátství se stane špatným až ve chvíli, kdy se někdo probudí a napraví to, co se teď děje. Do té doby je stahování jediná cesta a oni připravují sami sebe o peníze.

   • Někdo

    Mimochodem, online stream NBC je na Stream2watch, ale už teď (2 hodiny před odvysíláním) je přeplněný mimoamerickými fanoušky a laguje.

 • dreamhex

  Kdo by se chtěl dívat na stránkách nbc, tak si stačí nainstalovat tenhle doplněk ve firefoxu
  https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/media-hint/
  Google bude mít určitě něco podobného.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat