Novinky poloviny srpna

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

V tomto článku se podíváme na zoubek vícero tématům. Zhlédneme vystoupení Joela McHala ve známé The Tonight Show with Jay Leno, to bude spíš pro angličtináře, vytvoříme si kartu studenta Greendale Community College, také si řekneme, kde se spolu objeví Joel McHale a Ken Jeong a že jedna z guest-star se snaží zvýšit počet svých epizod. Plus jako bonus tři fotografie z natáčení a lehce spoilerová návnada Gillian Jacobs. Každá část se spoilery je dopředu označena.

Joel McHale v The Tonight Show with Jay Leno

Nejdříve se vrhneme na zmiňovanou The Tonight Show with Jay Leno, kam byl pozván 10. srpna. Video je kompletně v angličtině a trvá necelých pět minut. Chvíli se baví o Joelově rodině, poté pár informací o Community, o tom, co sleduje, a nakonec pár informací o jeho novém filmu Spy Kids 4, Jay Leno mimo jiné pochválí Community. Joel neřekne žádný spoiler, pouze jméno guest-star (případně přeskočte 2:05 — 2:15).

Tvorba kartičky GCC

Po zhlédnutí videa se zaměříme na tvorbu vlastní kartičky Greendale Community College. Připravili jsme pro vás podrobný návod pro případ, že neumíte anglicky. Vše doplňují obrázky pod návodem, přičemž daný bod odpovídá příslušnému obrázku (k bodu 2. se vztahuje druhý obrázek apod.).

  1. Na obrázku vidíte konečnou podobu kartičky. Začněte klepnutím sem, odkaz se otevře v novém panelu či okně dle vašeho prohlížeče.
  2. Na stránce, co se vám otevře, klepněte na „Get started“, popř. se podívejte na obrázek, kde se toto tlačítko nachází.
  3. Máte dvě možnosti, jak nahrajete svou podobiznu. Buď použijete webkameru a vyfotíte se, nebo nahrajete svůj obrázek, co už máte uložený v počítači. Pokud nahrajte fotografii z počítače, vyskočí vám dialogové okno, kde si vyberete umístění obrázku.
  4. Pokud zvolíte možnost vyfotit se hned, nejprve použijte tlačítko „Snap“ na pořízení fotografie a poté tlačítko „Use image“ na použití obrázku.
  5. Poté, co se obrázek nahraje, máte možnost fotografii lehce upravit. Můžete fotografii posunout (i tažením obrázku, nejen tlačítky), otočit a přiblížit či oddálit. Když si upravíte fotografii ke své libosti, klepněte na „Next step“.
  6. V dalším kroku klepněte na nápis „Enter Your Name“, ten nato zmizí a vy zde napíšete své celé jméno. Zadat můžete až 16 znaků. Pak klepněte na „Add name“, po čemž se jméno zobrazí na kartičce, a pak na „Next step“.
  7. Následně je třeba vybrat studijní obor. Z výběru máme 5 možností, v překladu jsou obory: Lifer = „Přežívání“ (lifer je člověk, co chce proplout životem bez námahy), Interpretive Dance = Interpretační tanec, English as a Second Language = Angličtina jako druhý jazyk, Cooperative Calligraphy = Společná kaligrafie, Celebrity Pharmacology = Farmakologie celebrit. Když na kteroukoliv klepnete, zobrazí se na kartičce. Až si vyberete, klepněte na „Next step“.
  8. A to je vše. Máte nyní na výběr si obrázek uložit, poslat e-mailem a dát na Facebook či Twitter. Pokud ho chcete uložit či poslat e-mailem, klepněte na „Email“, pokud si ho chcete dát na Facebook či Twitter, klepněte podle toho na příslušné tlačítko. Vlevo dole pak máte zaškrtávací políčko, které když zatrhnete, tak dáváte nesouhlas se zveřejňování vámi vytvořené kartičky. Pokud políčko nezatrhnete, NBC může vaši kartičku zveřejnit. Vpravo dole se pak nachází odkaz, s pomocí kterého můžete začít znova od začátku.
  9. Pokud jste zvolili možnost „Email“ a chcete si ho pouze uložit, klepněte na vrchní odkaz a pokračujte následujícím krokem. Pokud ho chcete poslat na e-mail, vyplňte formulář a klepněte dole na „Send“.
  10. Klepli jste na odkaz umístěný v předchozím kroku, kouknete se zhruba doprostřed stránky, kde uvidíte svou kartičku, na tu klepnete pravým tlačítkem myši a zvolíte „Uložit obrázek jako“ (Firefox) či „Uložit cíl jako“ (IE), popř. nějakou alternativu k těmto popiskům v jiných prohlížečích. Vyskočí vám dialogové okno, kde si vyberete, kam obrázek uložit.

Joel McHale a Ken Jeong společně vystoupí v…

…v Sezame, otevři se. V díle 42. řady, která by se měla vysílat 26. září 2011. Joel bude vysvětlovat slovo „prickly“ (pichlavý) s pomocí kaktusu, ananasu a dikobraze. Následují dvě promo fotky.

Guest-star chce prodloužit své působení

V tomto odstavci naleznete spoilery, pokud jste nečetli předchozí článek. John Goodman řekl, že je rád, že si může v Community zahrát a že jeho postava proděkana je jako Michael Corleone, hlavní postava ze ságy Kmotr, snaží se domluvit nižší ceny, držet vše pod pokličkou a pak proti němu zakročí. John Goodman se má zatím objevit v šesti epizodách, ale prý se snaží domluvit svůj delší pobyt na televizní obrazovce v Community. A nyní tři fotky z natáčení.

Gillian Jacobs a její lákadlo na 3x01

V tomto odstavci naleznete drobný spoiler. Gillian Jacobs na předávání Teen Choice Awards řekla: „V pátek jsem na sobě měla kostým, který mi udělal modřiny na stehnech. Teď mám modřiny vzadu na nohách. Nebude to tématická epizoda, ale i přesto mám bláznivý kostým. Jsem jediná, kdo má takový kostým.“ Celá věc s kostýmem je ovšem tak obecná, že vůbec nemůžeme tušit, o co jde.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat