Nové spoilery a noví hostující herci ve 4. sezóně

  |  Autor: tommo  |  1 komentář

Před několika dny se objevily rozhovory s novými tvůrci Community, Davidem Guarasciem a Mosesem Portem, a krom nich také dvě nové informace o hostujících hercích, tzv. guest-stars. Rozhovory jsme se rozhodli přímo nepřekládat, ale vše podstatné shrnujeme právě v tomto článku.

Nejprve k oněm dvěma novým hercům s menšími rolemi. Další herečkou, která se přidá k dosavadnímu hereckému ansámblu, je Brie Larson, kterou můžete znát například ze seriálu United States of Tara nebo z filmového remaku 21 Jump Street. Koho si zahraje? To zatím nikdo neví, její identita je údajně utajována. Víme však, že svou komunitní premiéru si odbyde v sedmém díle, v kterém děkan plánuje ples na počest Sadie Hawkins, což je fiktivní svátek, při kterém se pořádají plesy, kam oproti běžným zvyklostem zvou ženy muže. Mezitím Britta bude pořádat konkurenční ples Sophie B. Hawkins, kterou si ale splete se Susan B. Anthony, což byla americká aktivistka z 19. století zasazující se o ženská práva. Sophie B. Hawkins je doopravdy současná americká zpěvačka. Každopádně svátek Sadie Hawkins se ale obvykle slaví koncem listopadu, přestože to není podmínkou, jelikož se jedná o svátek fiktivní, nemůžeme si být tedy jistí, že přesně tato zápletka se odehraje přesně tak, jak byla naplánována ještě před odložením.

Druhým hereckým přírůstkem je Chris Diamantopoulos, známý ze seriálů 24, American Dad či Up All Night. Jeho role je však neznámá ještě více, vůbec nic o ní nevíme.

A nyní již k rozhovorům dua Guarascio & Port. Oba tyto rozhovory byly pořízeny předtím, než se datum premiéry čtvrté řady odsunulo. Na toto téma se tedy rozhovor nestáčel. Z toho, co říkal David Guarascio, je patrné, že tvůrci se snažili děj uchopit co nejvíce jako Dan Harmon a nesnažili se vytvářet nějaký vlastní přístup. Pokračují v již uvedených zápletkách a přidávají k dobru nový školní rok. Jak už bylo zmíněno na Comic-conu, pouze někteří ze skupiny letos odpromují. To bylo opět potvrzeno, ale krom toho také víme, že pokud bude seriál pokračovat i další řadou, Greendale bude stále centrem či alespoň důležitou součástí seriálu.

Zásadní rok to letos bude hlavně pro Jeffa. Ten se setká se svým otcem, což ho nějakým způsobem ovlivní. Jedna ze změn bude ta, že Jeff se nebude tak chránit a pustí si lidi blíže k sobě. To začne narušovat oficiální vztah Troye a Britty, kteří spolu začnou chodit. Jeff a Britta, kteří se k sobě měli v první řadě, spolu nebyli kvůli psychickým blokům Jeffa, které teď budou pryč. Stejně tak bude Jeff pro Brittu zajímavý vzhledem k tomu, že je studentka psychologie. To patrně zvýší rivalitu mezi Jeffem a Troyem. Jak to ovlivní vztah Jeffa a Annie? Asi hodně.

Annie bude totiž mít také vlastní dějovou linku, a to změnu svého vysněného života. Annie by údajně měla zjistit, že vlastně nechce být tím, čím chtěla být na začátku studií a tato řada by pro ni měla znamenat proměnu. A jak všichni přemýšlí nad dalším krokem života po odchodu ze školy, Pierce přemýšlí o svém dalším životním kroku, kterým je… smrt. Ano, Pierce se začne v této řadě obávat své smrti. Nějaký záblesk toho uvidíme patrně v druhém (možná halloweenském) díle Paranormal Parentage, kde navštívíme jeho vilu, která bude asi jako výstřižek z divného časopisu z osmdesátých let.

A co ostatní postavy? Zbývá už jenom Abed a Shirley. Oba budou patrně pokračovat ve svých zajetých kolejích. Abed se bude obávat z ukončení školy a tím pádem oddělení skupiny, o Shirley se nikdo moc nezmiňuje, přece jenom až na pár dějových linek je asi nejméně vytěžovanou postavou. Víme pouze to, že spolu s Troyem budou mít předmět Výchova tělesné výchovy (Psysical Education Education), který bude pojednávat o vyučování tělocviku, další ze zábavných předmětů, který by chtěl mít snad každý vysokoškolák.

Rozhovor se dotknul také Malcolma McDowella, který bude hrát profesora Cornwallise, vyučujícího historie (je možné, že historie zmrzliny, o kterou se bude bojovat v prvním dílu). Jeho postava je vykreslena jako velice vystudovaného, vedoucího a vlasteneckého typu, který si studijní skupinu zrovna nezamiluje. Největší účast profesora byla plánována na vánoční speciál, který teď vánoční asi už moc nebude.

Tím pomalu dostáváme k finiši. Jedna z nezajímavějších otázek netýkající se přímo děje ve vysílání byla zodpovězena, a to jestli se tvůrci snažili oslovit Billa Murrayho, který byl vysněnou volbou Dana Harmona pro Jeffova otce. Tvůrci na to řekli, že se ho ani nesnažili oslovit a že si myslí, že s Jamesem Brolinem udělali stejné lépe. Je pravda, že už o Chevy Chasovi se mluví jako o velké hollywoodské primadoně, a kdyby se k tomu měl přidat ještě Bill Murray, o kterém se nemluví nijak jinak, bylo by těžké oba herce ukočírovat.

Každý z tvůrců měl také říci to nejdivnější, co v seriálu určitě bude. David Guarascio si myslí, že to bude představení americké verze Inspektora Časoprostora, Moses Port zase nahý a mokrý señor Chang. My se těšíme na oboje, oboje vypadá více než vtipně.

To je pro tentokrát vše, doufáme, že se vám spoilery líbily, a až se zase něco objeví, budeme u toho, a proto nás nepřestávejte sledovat zde a na naší Facebookové stránce.

Štítky:  , ,
  • amelia

    Nahý a mokrý Chang…trochu se začínám děsit ;)
    (Původně vloženo 20.1.2013 21:22)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat