Foto Alison Brie, fotky z 3x01, spoilery, videa a nová guest-star

  |  Autor: tommo  |  1 komentář

Opět malý mišmaš těsně před začátkem nové řady. Jsou to patrně poslední předsezónní spoilery, tak si patřičně užijte fotku Alison Brie v časopisu, fotky z prvního dílu, spoilery z třetí řady, interview a film o filmu.

Další fotky z 3x01

A máme tu další fotky z prvního dílu, který bude odvysílán ve čtvrtek, resp. v pátek.

Další spoilery telegraficky

 • Muzikální část 3x01 bude podstatná část příběhu. Nebude to jen něco nesouvisejícího jako většina speciálů.
 • V díle 3x07 navštívíme a nějak více rozebereme Anniino bydlení — byt nad sex-shopem a uvidíme se s jejím domácím.
 • Annie se následně nastěhuje na byt za Abedem a Troyem.
 • Annie a Abed se sice v posledním díle druhé řady políbili, ale přes to se Annie přenesla a opět to začne jiskřit mezi ní a Jeffem.
 • V rámci společného bydlení této adolescentní trojice (ano, Abed je starší, ale převážně se tak chová) budou panovat určité neshody, takže určitě některé zápletky budou stavět na tom.
 • Yvette Nicole Brown (Shirley) do rozhovoru uvedla, že narozdíl od minulé řady se bude víc věcí řešit v rámci skupiny. To si celkem protiřečí tomu, co jsme dosud viděli, i tomu, co řekl Dan Harmon. Myslela to však patrně tak, že už nebude tolik speciálních dílů a budou se držet více při zemi.
 • Dan Harmon prohlásil, že zatímco Abed byl doteď tou „cool“ osobou skupiny, ve třetí řadě by rád ukázal, že je i těžké být Abedem a že je zároveň těžké i být kolem Abeda.

Na závěr snad jen to, že když Abed v díle 1x15 tvrdil: „Když jste sem poprvé přišli, byli jsme prospěšní a zdraví jako rodina v The Brady Bunch. A teď jsme dysfunkční a incestní jako obsazení The Brady Bunch,“ tak ještě nevěděl, že od té doby se to ještě daleko prohloubí…

Další videa v angličtině

Interview s Joelem McHalem:

Joel říká, že se neví, co bude s Piercem, a že je skvělé mít na palubě Johna Goodmana a Michaela K. Williamse.

Interview s Jimem Rashem:

Jim říká, že vousy a styl oblékání je známka toho, že se snaží být vážnější (takže to tedy budou pravé vousy, ovšem už jsme tu měli fotku, kde je nemá…), a opět se doslýcháme, že John Goodman je skvelý.

Interview s Johnem Goodmanem:

John říká, že sledoval Community od začátku. Proděkan Laybourne a jeho křídlo přináší do školy peníze, a proto má takovou moc.

„Film o filmu“ alias „Behind the Scenes“ k 3x01

[Flash 10 is required to watch video]

Další guest-star a děj 3x03

Další novou tváří je Shangela (foto níže), známý také jako D.J. Pierce. Zahraje si ve stejné epizodě jako Piercův otec. Děj bude o tom, že Pierce nechá natočit reklamu, kde se Hawthornovými utěrkami utírá něco naprosto neobvyklého. A právě Shangela v tom bude hrát.

Alison Brie v časopisu

Alison Brie — Annie opět pózovala pro jeden časopis, kde o ní byl článek. Článek sice nemáme, ale fotka běží internetem…

Štítky:  , ,
 • David Cash

  wooow ta Anie :D :*
  (Původně vloženo 22.9.2011 8:34)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat