Fotky z 3x01, popis 3x02 a další guest-star

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Jestliže druhá řada patřila speciálním dílům, tak třetí řada bude jednoznačně o vnějších vlivech na skupinu. Mám tím samozřejmě na mysli už vícekrát zmiňovaný fakt, že v Community se objeví mnoho hostujících herců. V článku si ukážeme jednoho nového a kdo se mimo to vrátí. K tomu tu máme popis druhého dílu a fotky z dílu prvního.

Fotky z 3x01

Nejprve pár fotek z dílu 3x01 — Biology 101. Můžeme si povšimnout, že pátý obrázek se až nápadně podobá scéně ve filmu 2001: Vesmírná odysea.

Popis a název 3x02

Název: Geography of Global Conflict — Zeměpis globálních konfliktů

Popis: Chang odhalí svou novou pozici u školní ochranky, zatímco Brittina občanská neposlušnost narůstá. Annie má nového nepřítele… jménem Annie. — Chang dostane novou práci u ochranky školy a hned musí řešit Brittu, která začne být neposlušná, protože jejího kamaráda vzali v zahraničí jako rukojmí. Mezitím Annie zapíše studijní skupinu na seznam soutěže Modelu Spojených národů, aby porazila svou novou „kamarádku“ Annie Kim. Prof. Cligoris se marně snaží dodržet určité dekorum.

Nová a vracející se guest-star

Do Community se v některém z dílů (3x03 či dále) vrátí Jerry Minor (první foto pod textem). Ten už se v Community objevil dvakrát, v dílech 1x22 a 2x24, a opět si zopakuje svou úlohu údržbáře. Jeho dějová linka se bude týkat jak jinak než Troye. Náš známý, avšak bezejmenný udržbář se Troye bude opět snažit přemluvit na dráhu instalatérství jako v dílu 1x22. Aby také ne, když je Troy takový geniální instalatér…

Druhým přírůstkem, tentokrát zbrusu novým, je Larry Cedar (druhé foto pod textem). Tento 56letý herec bude hrát příbuzného Pierce ve stejném díle, kdy se vrátí Jerry Minor. Chevy Chasovi tou dobou bude 68, Piercovi bude 66–67. Věk je uváděn záměrně, protože přestože je Chevy, popř. Pierce o více než 10 let starší než Larry Cedar, Larry bude hrát Piercova otce! O Piercově otci si všichni diváci mysleli, že je mrtvý, ale ukáže se, že není. Na scéně se objeví, když Pierce udělá takové firemní rozhodnutí, že to jeho otce pobouří.

Štítky:  ,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat