Emmy 2011: Dostalo se konečně na Community?

  |  Autor: tommo  |  2 komentářů

Seznam nominovaných na Emmy 2011 už je venku. Dnes v noci Melissa McCarthy (Mike & Molly) a Joshua Jackson (Fringe) vyhlásili nominované a nás samozřejmě především zajímá, v kolika kategoriích bylo nominováno Community.

Nebudeme to dlouho protahovat, Community je nominováno přesně v 0 kategoriích. Ano, nula, v žádné. Emmy je váženou cenou, také se jí proto říká seriálový Oscar, už loni uteklo Community z hledáčků Emmy, stalo se tomu tak i letos. Není tedy moc o čem psát, pokud budete hledat, o kom si američtí novináři myslí, koho přehlédli, na prvních místech je prakticky vždy právě Community. Těžko říct, co k tomu organizátory soutěže vedlo. Co osobně absolutně nechápu, tak každoroční přítomnost seriálu 30 Rock mezi nominovanými, který má snad nějakou protekci, protože je to seriál v posledních několika řadách naprosto obyčejný a ne příliš zábavný, ví to i sami tvůrci, a proto si do seriálu zvou hvězdy typu Matt Damon nebo Elizabeth Banks. Také kategorie „Nejlepší vedlejší herec v komedii“ vypadá směšně, když čtyři z šesti nominací náleží jednomu seriálu, ano, Modern Family je kvalitní seriál, ale 4 z 6?

Dan Harmon, tvůrce show, se k nominacím zatím nevyjádřil, nepadla od něj zatím ani žádná zmínka na Twitteru. Pokud přijde, článek doplníme i o jeho reakci. Pokud vás zajímají kompletní nominace, můžete se podívat třeba sem.

Štítky:  
  • ofa

    Hlavně nechápu nominace Glee …
    (Původně vloženo 15.7.2011 12:01)

  • rev

    I hate Glee.
    (Původně vloženo 19.7.2011 12:57)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat