Dan Harmon na Comic-Conu 2013

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Dnes večer bude na letošním Comic-conu Community, zatím tedy nemáme informace přímo z něj, ale máme pár spoilerů z rozhovorů.

Dan Harmon, který je běžně na spoilery poměrně skoupý, letos prozradil hodně informací. Vezměme si je pěkně popořádku…

Odchod Donalda Glovera

Pokud čtete náš Facebook, nedávno jste se dozvěděli, že Donald Glover, který hraje Troye, opouští Community, aby se mohl naplno věnovat své pěvecké kariéře jakožto rapper Childish Gambino. S televizí se domluvil, že se zúčastní pouze pěti dílů z celkových třinácti. Dan Harmon nyní odhalil, že půjde o prvních pět dílů, načež Troy ze seriálu nadobro odejde. Nebude to tedy tak, jako tomu bylo s Piercem, o kterém se v některých dílech mluvilo, přestože už Chevy Chase v seriálu nehrál. Celý odchod Troye bude součástí příběhu, můžeme tedy s největší pravděpodobností čekat dojemnější chvilky i v tomto sitcomu.

Vyvážení odchodu dvou postav

Odchodem dvou hlavních postav dojde zcela jistě k narušení rovnováhy nejen skupiny, ale celého seriálu. Na otázku, jestli Dan přivede do seriálu nové postavy, které tyto staré zastoupí, Dan odpověděl, že je to zatím otevřené a že to zatím neví. Uvažuje se o obou možnostech. Pokud by ale někoho na pozici hlavní postavy přivedl, rozhodně by chtěl, aby to vyplynulo z příběhu a aby to bylo co nejpřirozenější. Zde se trochu s Danem Harmonem rozcházím, dle mého názoru by mohl být vtipnější přesný opak — něco působícího jako pěst na oko, vzpomeňme například na vyloženě nesmyslnou postavu Subwaye. Opomenout nesmíme ani Changa, který byl ve dvanáctém díle čtvrté řady tak nějak přijat-nepřijat do studijní skupiny, a vypadá to, že se z něj stala „kladná“ postava.

Jeff a Greendale

Jeff na konci čtvrté řady odpromoval. Co tedy s ním, když už nebude na Greendale? Dan Harmon ještě před rokem a půl, kdy se nevědělo, že bude ze seriálu odejit, zamýšlel, že ve čtvrté řadě se bude skupina pomalu přesouvat z Greendale pryč. Pak by nebylo tak zvláštní, že po odpromování z Greendale jednoduše odejdou. Protože ale čtvrtou sérii nijak neovlivnil, na tento plán nedošlo a naopak Greendale stále zastává velice důležitou pozici. Proto se Dan rozhodnul, že Jeffa přivede zpátky a že dojde „k novému definování Greendale“. Osobně to chápu tak, že jsou velice pravděpodobné ty nápady, že se Jeff vrátí jako učitel.

Ostatní spoilery

Krom těchto tří zásadních zápletek už Dan Harmon prozradil jenom to, že bude další animovaná epizoda a že opět uvidíme více Jeffa a Annie.

Pokud se chcete podívat na celý rozhovor, máte nyní příležitost. Navíc jako bonus je video s rozhovorem s herci z Community, ovšem ti žádnou novinku neřeknou.

Na závěr bych se rád omluvil, že stránky teď nejsou moc aktualizované a že píšeme jen občas krátké zprávy na Facebook. Připravujeme nové stránky a to zabírá ten čas.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat