Další spoilery ke 4. řadě

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Jeden návrat guest-star, další známé zápletky a fotky — to vše v tomto článku o čtvrté řadě.

Kdo ze známých herců s malými rolemi se vrací? Je to Piercův nově nalezený nevlastní bratr Gilbert hraný Giancarlem Espositem, kterého jsme měli možnost poprvé vidět v díle 3x20 — Digital Estate Planning. Podle spekulací zahraničních médií se objeví v díle, kdy se podíváme do Piercovy vily, o čemž víme od letošního Comic-conu.

Mezi další zápletku se řadí také to, že dvě blíže nespecifikované postavy se poněkud zblíží. Kdo to bude, to je těžké odhadnout, nejpravděpodobnější je jedna z dvojic Jeff-Annie či Troy-Britta, ale podle fotek z prvního dílu níže bychom se s novými tvůrci možná mohli vrátit k „původní“ dvojici Jeff-Britta, jež byla podle naší ankety, která proběhla zhruba před rokem, vyhlášena tou méně populárnější mezi možnými dvojicemi Jeffa. Nevíme pak také ani to, jak dlouhého trvání toto zblížení bude.

Další informace se týkají již výhradně dílu 4x01 — History 101 (Historie pro začátečníky. Jedná se především o fotografie z natáčení. Můžeme z nich vyčíst několik spoilerů. Návrátí se opička Annie’s Boobs (Prsa Annie), Shirley a Chang budou mít nějakou svou zápletku, děkan nepřestane nosit bláznivé kostýmy, ale hlavně Jeff a Britta budou v nějaké blízké situaci. Tato fotka je asi nejzajímavější, protože pokud si ji dobře prohlédnete, Jeff drží paintballovou zbraň a oba mají až nápadně podobné oblečení, jako měli v první paintballové epizodě 1x23 — Modern Warfare. O nějakou starou fotku či doplnění starého záběru se však nejedná, protože Jeff má vzhled, který nosí až od půlky druhé řady (vousy a sestřih). Že by proběhla další simulace jako v případě 3x16 — Virtual System Analysis, kde Abed simuloval závěr 1. řady a Jeff a Annie měli sice tehdejší oblečení, ale vzhled byl současný? To se dozvíme v prvním dílu, je však ale také možné, že první díl bude takový mišmaš, stejně jako tomu bylo v prvním dílu řady třetí, a do příběhu tato situace nijak výrazně nezasáhne.

Štítky:  ,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat