Další bloopery a nové spoilery k 3. řadě

  |  Autor: tommo  |  1 komentář

Pomalu se nám krátí naše letní přestávka mezi druhou a třetí řadou a herci spolu s tvůrci se již vrátili na plac, kde pro nás natáčí další díly. Co víme nového?

Než se pustíme ke spoilerům, zde najdete další porci blooperů, tedy přeřeků a pokažených záběrů z druhé sezóny.

Nyní již ke spoilerům a nejprve jedna základní informace, a to jméno první epizody. První epizoda třetí řady se bude jmenovat Biology 101, což se dalo lehce předpokládat vzhledem k názvům začátečních dílů minulých řad. Jedná se v pořadí o 50. díl Community a jak již bylo uvedeno, bude odvysílán v noci z 22. na 23. září 2011 klasicky ve 2 hodiny ráno.

Další zajímavostí jsou dvě fotky, které vyfotila Alison Brie a umístila je na svůj Twitter. Fotky jsou dole pod článkem, na první vidíme gratulace k 0 nominacím na Emmy, na druhé si můžeme povšimnout Dannyho Pudiho, jak dělá sovu. Bude tato scéna v seriálu? Nebo nebude?

Opět se přesuneme od fotek z natáčení zpátky k epizodám, a to přesněji k novým guest-star učinkujícím. Nejprve k již představenému učiteli biologie, kterého bude hrát Michael K. Williams. Tento profesor biologie se bude jmenovat Kane, zvláštní je poněkud to, že by se měl aktuálně objevit pouze ve třech epizodách.

V minimálně šesti epizodách se také objeví velice známý John Goodman (dole v galerii na třetí fotografii), který se zhostí postavy významného a sebevědomého proděkana jménem Laybourne, který bude mít na starost opravu vzduchotechniky na škole. Jeho zaměření je poněkud podivné, avšak o tom Community tak trochu je. Bylo také prozrazeno, že John Goodman stráví nějaký čas na obrazovce spolu s děkanem Peltonem, mohou tedy teoreticky vytvořit jakousi dvojku.

A pokud byste řekli, že to je na hvězdné hostovací herce dost, dostanete ještě přidáno, a to díky Martinu Starrovi (dole v galerii na čtvrté fotografii), který si střihne postavu minimálně na jednu epizodu, a to profesora politických věd. Bude to druhý díl a v tomto díle bude nějak zahrnut model vzdělávání Spojených národů.

Tak a to je prozatím vše. Ve vzduchu ale samozřejmě visí dvě otázky: Vrátí se někdy Pierce do studijní skupiny? Jak dostane Chang zpátky svou moc (nebo alespoň část), což bylo prozrazeno samotným Danem Harmonem?

Štítky:  , ,
  • koc

    odvazou se tvurci a pouziji cestovani casem?
    (Původně vloženo 8.8.2011 19:23)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat