Community se vrací 7. února

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Jak jste mohli zjistit včera z našeho Facebooku, čtvrtá řada začne (snad už definitivně) ve čtvrtek 7. února 2013 ve 20 hodin, u nás v pátek 8. února 2013 ve 2 hodiny ráno. Pokud jste si četli ten status, byla tam také jakási spekulace o kanadské premiéře. V tomto článku toto a i pár dalších věcí vyjasníme.

NBC včera zveřejnilo premiéry svých tzv. mid-season seriálů, tedy seriálů, které začínají uprostřed seriálové sezóny, a tedy seriálů, které začínají po Novém roce. Vyplynulo z toho, že 31. ledna by měla být závěrečná hodinová (resp. 40minutová) epizoda seriálu 30 Rock a o týden později by se měla představit čtvrtá série Community.

Mezitím se vyrojily zprávy, že kanadská stanice Citytv, jejíž logo občas můžete zahlédnout v pravém dolním rohu některých seriálů, když si je stáhnete, bude vysílat Community již od 9. listopadu 2012, tedy čtvrt roku před premiérou v USA. Ano, něco takového už se stalo, např. díl 8x14 seriálu Dr. House byl odvysílán v Kanadě o necelý měsíc dříve, jednalo se však o jednu epizodu a nikoli o celou řadu. Poté, co se tato zpráva začala hnát internetem, Citytv začala dělat zajímavé věci.

Citytv nejdříve oznámila, že start čtvrté řady bude 9. ledna 2013, což už je blíže americkému termínu, přesto pořád o téměř měsíc dříve. Nakonec však na svých stránkách napsala, že termín návratu Community není znám. Můžeme se proto domnívat, že premiéra buď dřív nebude, nebo bude stejně až v příštím roce, takže to není až tak aktuální. To, že by se Community rozeběhlo někde už letos, je tedy pouze marné přání než tvrzení zakládající se na pravdě.

Vzhledem ke každoročním zkušenostem a také vzhledem k další zprávě, co se na internetu objevila, pravděpodobné ukončení čtvrté řady by mělo být 16. května 2013, z čehož se dá snadno spočítat, že mezi 7. únorem a právě 16. květnem je 15 čtvrtků a tedy místo pro maximálně 15 dílů. Dílů se plánuje 13, je tedy pravděpodobné, že se nedočkáme nějakých dlouhých přerušení a s výjimkou dvou týdenních či jedné dvoutýdenní pauzy bychom měli dostat příběh odvyprávěný pěkně rychle po sobě.

To je prozatím vše, co víme o premiéře čtvrté řady, až se zase něco objeví, budeme vás informovat.

Štítky:  ,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat