Community na PaleyFestu

  |  Autor: tommo  |  4 komentářů

Loni jsme vám z PaleyFestu přinesli videa bez spoilerů, letos tu máme spoilery bez videí.

S příchodem nových producentů máme proti „Harmonově éře“ mnohem víc spoilerů a mnohem větší náhled na budoucí díly. Zatímco Harmon spíš jen naznačoval, co se bude dít v následujících dílech, noví tvůrci nám vyzradí děj klidně na deset dílů dopředu.

Nejprve s menšími spoilery. V příští epizodě 4x05 s Jeffovým otcem bychom měli vidět něco více o počátcích studijní skupiny a jednotlivých jejích členech, poznat bychom měli především Shirley, u které zjistíme, proč je taková, jaká je. Měli bychom v tomto díle také poznat nějakého příbuzného od Andrého, my to tipujeme na tchýni. Jeff v této epizodě také pozná svého nevlastního bratra, trochu prosťáčka, zahraje si ho Adam DeVine. V epizodě 4x10, kterou napsal Jim Rash, si spolu Troy a Abed nějakým způsobem vymění těla, bližší informace jsou zatím neznámé, podle Joela McHala to ale je velice vtipné. V některé epizodě bychom se také měli dočkat scény s paintballem, avšak nebude to určitě celý díl.

Zatím největším odhalením je, že se dočkáme loutkové epizody. Trochu to připomíná vykrádačku vánočního dílu 2x11, ale uvidíme, co se z toho vyklube. Studijní skupina s Changem si udělá výlet balónem, jenomže balón ztroskotá uprostřed lesa. Tam je najde přátelský muž z hor hraný Jasonem Alexanderem, o kterém víme, že by měl hrát v dílech bez Pierce, mohli bychom tedy předpokládat, že to bude jeden z dílů 4x11 či 4x12. Na obrázku s loutkami však Pierce vidíme, a proto to není tak úplně jisté. Děkan by s nimi o jejich dobrodružství měl mluvit a místo nich bychom měli vidět právě loutky. Jak to ale bude přesně, to se dozvíme asi až v druhé polovině dubna, kdy se epizoda bude vysílat.

Štítky:  , ,
 • Pascal

  No z toho babkoveho dielu som neni moc nadseny, ani vianocny diel kresleny mi nejak nesadol.
  (Původně vloženo 6.3.2013 21:47)

 • Han Solo

  Záznam z panelu by se
  hodil. Co jsem hledal, tak je akorát na hulu.com a přes proxynu se to
  moc dobře nenačítá. Kdyby to někdo našel jinde, tak se prosím hoďte
  odkaz. dík
  (Původně vloženo 10.3.2013 14:51)

  • tommo37

   Doporučuji nainstalovat doplněk do Firefoxu či Chromu jménem Hola Unblocker. Pak ti půjdou přehrát videa na Hulu a na dalších serverech omezených pro americké IP adresy.
   (Původně vloženo 10.3.2013 19:00)

   • Han Solo

    Jo však to mam, problém
    je v tom, že přes americkou IP mam mizernej buffer videa a bylo by
    pohodlnější to od někud stáhnout, což z hulu nejde pokud vím.
    (Původně vloženo 10.3.2013 22:36)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat