Community má další dvě guest-star a kolik bude speciálů?

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Za posledních zhruba čtrnáct dní od vydání posledního článku se nám opět vyrojilo pár nových informací. Zjistili jsme, že Community se bude za chvíli sestávat jen z hostujících herců, a proto si představíme další dvě nové tváře, které v třetí řadě uvidíme. Krom toho i tvůrce show Dan Harmon prozradil, jak to do příští sezóny vidí se speciály.

Nejprve k oněm guest-star, jedna z nich se objeví pravděpodobně v jedné epizodě, s druhou z nich se zase bude setkávat pravděpodobně častěji. První z nich je Irene Choi, ta si zatím střihla epizodní role v několika seriálech, bude hrát postavu jménem Annie Kim v epizodě 3x02 s názvem Understanding Global Conflicts (Porozumění globálním konfliktům). Níže se můžete podívat na její fotku.

Druhou postavou je pak Mel Rodriguez, který si zahraje „seržanta“ Nuñeze. Ten bude nový přírůstek do řad školní ochranky školy, která je posílena, aby se znovu neopakoval incident z poslední paintballové epizody, kdy byla zdevastována celá škola. To by bylo vcelku obyčejné, ovšem tohle je Community, a tak Nuñez bude svou práci brát až příliš důležitě… Až tak, že i tým rychlého nasazení by mu záviděl. I jeho fotku najdete níže.

A druhou informací, kterou tu dnes máme, je krátká zmínka Dana Harmona o tom, co si myslí o speciálech v další sezóně. Harmon tvrdí, že nějaký určitě uvidíme, ale už nechtějí být za divný seriál s epizodami, kam moc nezapadá příběh. Tuto sezónu bychom tedy mohli čekat nějaké umírnění. Dan Harmon už před časem prohlásil (viz náš dřívější článek), že seriál má 4 dějství a aktuální příběh Community je plánován na 4 řady, přičemž 2. dějství/řada je o zážitcích a 3. a 4. dějství/řada je chvíle, kdy si hrdinové musí položit těžké otázky a posunout se s příběhem.

To je pro dnešek vše, do začátku 3. řady zbývá již pouze 28 dní. Čím blíže datu prvního dílu, tím více spoilerů se bude patrně objevovat, proto i nadále zůstaňte s námi a 23. září se těšte na nový díl i s našimi titulky.

Štítky:  ,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat