Community a zajímavý vánoční díl

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Loni jsme se dočkali kontroverze náboženství a bitky s agresivním mužem, letos dostaneme stop-motion nebo chcete-li pookénkovou epizodu. V tomto článku se vyskytují spoilery.

Díl 2x11 nazvaný „Abed’s Uncontrollable Christmas“ (Abedovy nekontrolovatelné Vánoce) bude o tom, jak se skupina obává Abedovy silné fixace na svátky. Podívejme se na přeložený oficiální text od NBC:

Když se Abed probudí do stop-motion animace, pochopí to jako znamení, že se skupinou musí znovuobjevit význam Vánoc. Mezitím se začne Jeff s Brittou starat o Abedovo mentální zdraví a zajistí pomoc od prof. Duncana. Skupina podstoupí hypnózu, aby prozkoumala Abedovu zimní pohádkovou říši a brzy rozluští pravdu Abedova bláznění.

Čeká nás tedy velice zajímavá epizoda, patrně těžko srovnatelná s jinými speciály. Navíc zatím můžeme jenom spekulovat, zda půjde o něco originálního, nebo zda půjde o parodii např. na pohádkové filmy.

A pokud nevíte, co si pod pojmem pookénková animace představit, podívejme se na Wikipedii, oč běží:

Stop motion, pookénková nebo fázová animace je technika animace, při níž je reálný objekt mezi jednotlivými snímky ručně upravován a posouván o malé úseky, tak aby po spojení vyvolala animace dojem spojitosti.

Wikipedie dále jako příklady uvádí Ukradené Vánoce, Mrtvá nevěsta Tima Burtona, Wallace a Gromit a další. Pro představu taková věc vypadá asi takto (opět zdroj Wikipedia):

A na závěr fotografie z epizody, hádejte, kdo jde kdo…

Zdroj: popwatch.ew.com

Štítky:  ,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat