Cesta do centra Hawkthorne

  |  Autor: MartiK  |  Žádné komentáře

Jak už jsme několikrát zmínili tady i na stránkách facebookových, oddaní fanoušci našeho i vašeho oblíbeného seriálu ve vysílací pauze nelení a dali se do programování hry Cesta do centra Hawkthorne. A jak to vypadá?

Na konci července byla vydána verze 0.0.33, která je samozřejmě dále upravována a vyvíjena. Zatím nemůže být o požitku ze hry ani řeč, zato již při výběru postavy, s kterou chcete překonávat překážky výpravy do tajů světa stvořeného mužem ve slonovinovém tupé, se dobře pobavíte. Tabulátorem můžete měnit jednotlivé kostýmy. Oproti předchozím verzím, kde hlavní „atrakcí“ byli hipíci, kteří vás sežerou, když přijdete moc blízko a nezadupete je do země včas, upoutá v té nejnovější Hilda — dívka, se kterou v díle, podle kterého tato hra vzniká (3x20), Abed založil rodinu a tím v podstatě zvrátil průběh hry a zajistil studijní skupině vítězství. Ta také má již v „databázi“ mnoho témat k hovoru, ne všechny jsou však funkční. Také se stále rozvíjí mapa, ale ne všechny její části jsou již v provozu. Nejnovější částí je Valley of Laziness, neboli Údolí lenosti. Tato část hry je laděna do mexického stylu (možná proto po průchodu touto části Britta v díle řekla „Urážlivé! Říkala jsem to.“) a hlavními protivníky jsou skákající krokodýli se sombréry. Nevěříte? Věřte. Nebo hrajte.

Každopádně se jistě máme na co těšit. Nejnovější verzi vždy můžete stáhnout na www.projecthawkthorne.com a o tom, na čem se momentálně pracuje se můžete informovat na tomto odkaze, kde je také možnost se zapojit do vytváření.
O důležitých meznících ve vývoji Vás budeme dozajista informovat.

Štítky:  
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat