Abed jako Robocop a jeho obrazovky

  |  Autor: tommo  |  Žádné komentáře

Abed byl v posledním dílu 2x07 Aerodynamics of Gender prohlášen za Robocopa a podle toho byl přizpůsoben i jeho „robotický zrak“. Díky tomu nám řekl pár zajímavých informací. V článku se objevují spoilery.

Jak můžeme vidět na prvním obrázku, krom nahrání si Cougartown (seriál s Courtney Cox — Monika z Přátel) si Abed připomíná Troyovy narozeniny za 14 dní, což by mohla být zápletka dílu, neboť narozeniny jsme tu ještě neměli, naplánovan je díl se stavením pevnosti z dek právě Abedem a Troyem. Je tedy možné, že to nějak napasují na to.

Na druhém obrázku si můžeme povšimnout dvě zmínky o Vánocích. To je pravděpodobně narážka na vánoční díl, který by měl být 2x10 vysílaný 2. prosince. V seriálu se zatím objevil pouze Abedův otec. Jeho matka je kdysi opustila, takže se můžeme těšit na nějakou novou postavu. Třetí poznámka se pak týká postavení pevnosti z dek, což bylo již rozebráno výše.

Na závěr třetí obrázek. Nejprve narážka na závěrečnou scénku s Hvězdičákem a poté asi nejzajímavější informace ze všech obrázků. Abed plánuje na dalším paintballu zradit své přátele a prodat je. Již v předsezónních diskusích s Danem Harmonem, tvůrcem Community, se mluvilo o pokračování, Dan Harmon ho nevyloučil, ale zároveň řekl, že ho aktuálně ani neplánuje. Že by se věci změnily? Navázat na díl, který je většinou obecně uznáván jako nejlepší, by se mohlo vyplatit, ovšem překonat ho a vůbec jenom dosáhnout určitou úroveň bude velice těžké. Na podobnou kartu vsadili také tvůrci How I Met Your Mother s dílem Slapsgiving a pokračování se stalo jedním z odpadních dílů seriálu. Uvidíme, co si na nás tvůrci přichystají, jedno je však jisté, s paintballovým dílem bychom se určitě neměli setkat do Vánoc. Zatím to vypadá, že 2. prosince vánočním dílem letos Community skončí a naváže se až v lednu. (Tato informace ale není nijak potvrzená, s přiobjednáním nových epizod by se to mohlo ještě změnit, jasno by mělo být za týden.)

Nyní se můžete podívat na přeložené snímky z Abed/Robocop zraku:

Štítky:  ,
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat